fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Advanced Skills Class

Osiągnąłeś już poziom B2, B2+ w języku angielskim? Uważasz, że to zdecydowanie wystarczy do zwykłej komunikacji w języku obcym? Masz rację. Jesteś w stanie prawdopodobnie bez problemu dogadać się zarówno na wakacjach czy w pracy z klientem z zagranicy. Czy jednak czujesz niedosyt, a może obawę, że bez utrzymania kontaktu z językiem szybko go zapomnisz i będziesz musiał zaczynać od początku? Właśnie dlatego w Szkole INFINITY stworzyliśmy kurs Advanced Skills Class. Kurs oparty o nowoczesną platformę do nauki języka, kurs na którym będziesz szlifował swój język i doskonalił do tak, aby utrzymać i rozwijać swój wysoki poziom.

Advanced Skills Class
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi Advanced Skills Class?

Kursy Advanced Skills Class (ASC) powstał z myślą o osobach, które w komunikacji językowej osiągnęły poziom płynności wystarczający do zaawansowanej komunikacji. Dzięki temu kursowi możesz nie tylko utrzymać ten poziom, ale także rozwinąć poszczególne umiejętności. Na tym kursie nie będziemy zbyt długo omawiać gramatyki lub jej ćwiczyć. Jeśli już gramatyka to na najwyższym poziomie – takim jaki znajdziesz w New York Times lub Washington Post. Tutaj będziesz szlifował umiejętności pisania specjalistycznych tekstów (raportów, prezentacji), będziesz też ćwiczył komunikację telefoniczna czy na spotkaniu biznesowym. Advance Skills Class to także nauka słownictwa, ale zdecydowanie bardziej zaawansowanego, bardziej w kontekście czytania zaawansowanych tekstów oraz konwersacji. Wszystko to spięte jest z nowoczesnym podręcznikiem bazowym wydawnictwa Pearson, który dostarczony jest wraz z platformą elektroniczną dzięki której nauka jest przyjemniejsza i zdecydowanie bardziej efektywna.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto zapisać się na kurs Advanced Skills Class?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych językowo, których poziom biegłości jest przynajmniej B2. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
ADVANCED SKILLS CLASS - Angielski C1 1 x tydzień x 90 minut
Wtorki 19:15-20:45
od 18.10.2022 – 06.06.2023
28 h dydaktycznych
1791 zł lub 2 x 896 zł 9 x 199 zł Zapisy
różowe tło
Nauczycielka

Kto będzie Cię uczył?

Danielle to nasza Native Speaker z Wielkiej Brytanii. Przybyła do Polski w 2020 roku, przeszła gruntowne przygotowanie do prowadzania zajęć z dorosłymi. Jej piękny brytyjski akcent oraz nietuzinkowy temperament zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy