fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Angielski dofinansowany

Rozpoczęcie nauki języka obcego w dorosłym życiu często wydaje się nierealnym pomysłem, którego zrealizowanie zostanie uniemożliwione przez piętrzące się codziennie obowiązki. Najczęstszym argumentem przeciw jest konieczność udania się do miejsca prowadzonych kursów. Szkoła języków Infinity przychodzi z wydajnym rozwiązaniem. Nasze kursy językowe odbywają się zarówno w siedzibie firmy, domu klienta lub w naszej szkole w Krakowie. Ilość godzin w tygodniu można swobodnie dostosować do swoich możliwości czasowych oraz tempa przyswajania wiedzy.

Flagi UE
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi angielskiego dofinansowanemu z EU?

Nauka języka obcego w dorosłym wieku może być idealnie wpasowana w harmonogram codziennych obowiązków. Nasi specjaliści pomogą Państwu znaleźć złoty środek i rozpocząć kurs, który otworzy nowe możliwości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki wielu różnorodnym opcjom szkoła językowa Infinity jest w stanie dopasować kursy językowe do Państwa indywidualnych potrzeb.

Szkoła językowa INFINITY oferuje profesjonalne, dofinansowane kursy językowe dla dorosłych, odbywające się zarówno pojedynczo, jak i w większych grupach. Kurs prowadzony ze środków UE jest doskonałym wyjściem dla firm, które pragną podszkolić swoją załogę pracowniczą lub umożliwić konkretnemu pracownikowi lepszy rozwój poprzez wykorzystanie czy to kursów w ramach programu WUP w Krakowie pt: KIERUNEK KARIERA lub KIERUNEK KARIERA ZAWODOWA czy też przez MARR pt. MAŁOPOLSKIE BONY ROZWOJOWE (MBON).

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto skorzystać z kursu angielski dofinansowany w INFINITY?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Zakończone kursy językowe to doskonałe uzupełnienie portfolio własnych kwalifikacji oraz CV, a także poszerzenie posiadanych już kompetencji językowych. Znajomość dodatkowego języka stało się obecnie wymogiem, bez którego rozwój kariery zawodowej może być znacznie utrudniony. A zatem to idealne rozwiązanie dla dorosłych, kierujących się chęcią rozwoju swoich kompetencji oraz nabyciem lub doszlifowaniem swoich językowych umiejętności.

różowe tło
Nauczycielka

Kto będzie Cię uczył?

Danielle to nasza Native Speaker z Wielkiej Brytanii. Przybyła do Polski w 2020 roku, przeszła gruntowne przygotowanie do prowadzania zajęć z dorosłymi. Jej piękny brytyjski akcent oraz nietuzinkowy temperament zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy