Mamy przyjemność poinformować, iż Szkoła INFINITY przeszła weryfikację i uzyskała Akredytację Kuratoria Oświaty na prowadzone kursy w Szkole. Kursy akredytowane obejmują kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TOEIC.

Dzięki uzyskanej Akredytacji Szkoła INFINITY może zapewnić wysokiej jakość usługę szkoleniową, a także pozyskiwać fundusze na prowadzenie kursów.

Wszystkich pracujących mieszkańców Małopolski, którzy ukończyli 25 lat i mają maksymalnie wykształcenie maturalne lub są powyżej 50. roku życia, zapraszamy na Bilans Kariery, który jest pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe, które można zrealizować w Szkole INFINITY.
Szczegóły programu na stronie: Małopolski Pociąg do Kariery
Szkoła INFINITY pomaga w wypełnianiu formularzy – w tym celu zapraszamy do biura szkoły: ul. Bociana 6, 31-231 Kraków