fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Business English Kraków

Osiągnąłeś poziom średniozaawansowany z języka angielskiego B2. Komunikujesz się sprawnie z osobami za granicą. Czujesz jednak, że brakuje Ci obycia z językiem biznesowym, aby w komunikacji w pracy wejść na wyższy poziom. To właśnie dla Ciebie jest nasz kurs Business English w Krakowie. A jesteś nie jesteś z Krakowa, to nic nie szkodzi, w naszych zajęciach możesz spokojnie uczestniczyć zdalnie, dzięki połączniu zajęć zdalnych ze stacjonarnymi. Nie zwlekaj i zapisz się na nasz kurs Business English w Krakowie.

Angielski w biznesie
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi Business English?

Czy wiesz, że ponad 60% pracowników międzynarodowych firm nie potrafi podjąć aktywnej roli w dyskusjach biznesowych, wygłosić prezentacji lub negocjować w języku angielskim. Ekspansja polskich firm za granicę stała się faktem, a komunikacja w języku angielskim, w tym Business English, jest dziś niezbędna dla zapewnienia konkurencyjności, zwłaszcza gdy pracujesz w tak rozwiniętym mieście jak Kraków.

Bez względu na to, czy jesteś managerem w dużej, międzynarodowej firmie, czy też prowadzisz własny biznes, znajomość angielskiego to Twoja przepustka do kariery i globalnych możliwości. A to chyba wystarczający powód, aby sięgnąć po organizowane przez nas szkolenia językowe, w tym Business English.

Kurs angielski biznesowy w INFINITY

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Business English 1 x tydzień x 90 minut
Czwartki 19:15-20:45
od 19.10.2023 – 06.06.2024
56 h dydaktycznych
2 x 1062 zł lub 9 x 236 zł Zapisy
różowe tło
Mairead

Kto będzie Cię uczył?

Mairead rozpoczęła pracę w INFINITY w 2019 roku. Pochodzi z Irlandii, ale jej mama jest Brytyjką. Jej angielski brzmi bardzo przyjaźnie i nawet początkujący uczniowie nie mają problemu, by ją zrozumieć. Mairead jest zawsze uśmiechnięta, a czas na jej zajęciach mija bardzo szybko.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy