fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Certyfikacje Kraków

Kraków jako miasto akademickie słynie ze znakomitych uczelni i szkół. To niewątpliwie jeden z większych ośrodków akademickich w Polsce, jak i w Europie. Niemniej jednak świat edukacji nie kończy się tylko na Krakowie. Wiele młodych ludzi pragnie wyjechać na studia za granicę. Wiele też firm zagranicznych otwiera swoje biura w Krakowie i zatrudnia osoby, które muszą posługiwać się językami obcymi. Sama umiejętność porozumienia w różnych językach to jedno, a drugie to potwierdzenie kwalifikacji. Te kwalifikacje językowe można nabyć naszej Szkole INFINITY w Krakowie na ul. Bociana. Od wielu lat jesteśmy nie tylko Ośrodkiem Edukacyjnym, ale także i przede Centrum Egzaminacyjnym, gdzie można podejść do egzaminów: ETS, ETS GLOBAL, PROMETRIC, PEARSON VUE oraz LANGUAGECERT.

Ukończenie kursu
pomarańczowe tło
kropki czarne
kropki czarne

Co Zyskasz Certyfikując Się?

Certyfikat taki jak TOEFL, czy TOIEC jest wymagany bardzo często przy rekrutacji na studia. Uczelnie, zagraniczne wymagają potwierdzenia umiejętności posługiwania się językiem angielskim, jeśli aplikujemy na studia. Dlatego INFINITY nie tylko umożliwia otrzymanie takiego certyfikatu, ale przede wszystkim przygotowuje do niego.

Egzaminy Językowe z certyfikatami

Egzaminy TOEIC, WiDaF, TFI, czy inne z rodziny PeopleCert dają możliwość ukończenia kursu dofinasowanego z funduszy Unie Europejskiej. Nie dość, że są to egzaminy uznawane na całym świcie to ich przewagą jest to, że praktycznie nie da się ich nie zdać, bo są to egzaminy poziomujące, czyli dają wynik naszego poziomu zaawansowania, co absolutnie wystarcza, aby przedstawić dokument kwalifikacji językowych.

.

Jak często pracodawcy wymagają od nas znajomości języka, nie trzeba chyba podkreślać. Jeśli zatem piszemy w naszym CV poziom zaawansowania językowego to, aby był on wiarygodny, bardzo dobrym sposobem jest poparcie go międzynarodowym certyfikatem, jaki właśnie możecie zdobyć w naszej Szkole Językowej w Krakowie.

Co istotne pandemia COVID-19 czy jakakolwiek inna w przyszłości nie jest nam straszna, bo nasze egzaminy wcale nie trzeba zdawać w Centrum Egzaminacyjnym. Są egzaminy LanguageCert, które dzięki zaawansowanej technologii LanguageCert można zdać w domu, a wynik otrzymać w 3 dni od podejścia do egzaminu.

Dlaczego warto skorzystać z certyfikatów?

okrąg
tło

Jak wygląda nasza szkoła