fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

LANGUAGECERT - Certyfikat z angielskiego Kraków

Jeśli potrzebujesz podejść do egzaminu z języka angielskiego i zdobyć certyfikat, a szukasz innego rozwiązania niż test w centrum egzaminacyjnym, to trafiłeś idealnie. Szkoła Języków Obcych INFINITY w Krakowie dzięki Autoryzacji LanguageCert zorganizuje Ci egzamin w domu. Dzięki zaawansowanej technologii możesz zdobyć swój upragniony certyfikat, nie ruszając się z domu.

Egzamin online
pomarańczowe tło
kropki czarne
kropki czarne

Czym są certyfikaty LANGUAGECERT?

Egzamin LanguageCert Test of English (LTE) A1-C2 to międzynarodowy certyfikat językowy zakończony otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów Rady Europy, CEFR, A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2. Jest to egzamin dostępny w formie papierowej oraz komputerowej. W formie komputerowej jest to egzamin adaptywny, co oznacza, że podczas jego administracji, pytania egzaminacyjne dopasowują się do poziomu zaawansowania kandydata w trakcie udzielania odpowiedzi na kolejne pytania. Taka formuła egzaminu to przełomowe i innowacyjne osiągniecie w dziedzinie oceny kompetencji językowych poparte badaniami naukowymi w oparciu o zaawansowane techniki statystyczne oraz praktyczne wykorzystanie modelu Rascha oraz ITR (Item Response Theory).

Egzamin jest przeznaczony dla osób, które chcą certyfikować swoją znajomość języka angielskiego w środowisku pracy, w międzynarodowym biznesie/biurze. Certyfikat LTE jest potwierdzeniem kompetencji zawodowych potrzebnych do funkcjonowania we współczesnym świecie.

Certyfikat LTE (ENPRO) A1-C2 oraz A1-B1

tabela z wynikami

LTE - Certyfikat dla pracodawcy w Twoim CV

Międzynarodowy Certyfikat znajomości języka angielskiego to bardzo cenny wyróżnik w CV każdej osoby, która dba o swój profesjonalny wizerunek. To świadectwo tego, że w polu “języki obce” nie będzie tajemniczych i wręcz śmiesznych wpisów typu: “angielski dobry”, “komunikatywny” czy “dyskretna znajomość języka angielskiego”.

Certyfikat LTE w CV to formalne potwierdzenie, że zdający miał chęć i ambicję zmierzyć się z międzynarodowym egzaminem i otrzymał konkretne potwierdzenie swojego poziomu na skali Rady Europy (CEFR) na jednym z 6 poziomów – A1, A2, B1, B2, C1 lub C2. Wśród tych poziomów, najczęściej oczekiwane są poziomy B1/B2 i wyżej ale każde formalne potwierdzenie kompetencji jest lepsze niż często nieprecyzyjne deklaracje poziomu zaawansowania.

Ogromną zaletą Certyfikatu LTE jest możliwość weryfikacji autentyczności wyniku – pozwala to wykazać ponad wszelką wątpliwość, że prezentowany dokument jest wiarygodny. Jak to działa? Każdy Certyfikat ma swój indywidualny numer, po jego wpisaniu na stronie Certificate Verification (kliknij), na stronie wyświetlą się dane kandydata i otrzymany wynik. W Twoim CV powinien znaleźć się właśnie ten link oraz numer Certyfikatu aby potencjalny pracodawca mógł sprawdzić Twój wynik w niezależny sposób.

okrąg
tło

Szczegółowe informacje o egzaminie LTE (ENPRO) A1-C2

LanguageCert LTE A1-C2 to test zakończony otrzymaniem Certyfikatu przeznaczony dla wszystkich uczących się języka angielskiego, dla pojedynczych osób oraz dla dowolnie licznych grup np. w projektach czy w firmach. Mogą do niego przystępować kandydaci na poziomach znajomości języka angielskiego na od A1 (podstawowego) do C2 (profesjonalnego). Ogromnym atutem podejścia do egzaminu jest to, że egzaminu nie można “oblać”, gdyż otrzymuje się informacje na temat liczby uzyskanych punktów, które potem przekłada się na poziom CEFR Rady Europy: od A1 do C2. Wszyscy kandydaci otrzymują wyniki punktowe oraz dowiadują się jak wiele wiedzą na danym etapie swojej nauki. W odróżnieniu od testów “zdał/nie zdał”, ten warto powtarzać co jakiś czas aby zmierzyć swoje postępy.

Format egzaminu

tabela

Jak wygląda nasza szkoła