fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

PEARSON VUE – Certyfikaty IT Kraków

Każdego roku miliony ludzi na całym świecie przystępują do egzaminu w Pearson VUE. Takim Centrum Egzempcyjnym jest także Szkoła Języków Obcych INFINITY w Krakowie. Prawdopodobnie Ty lub ktoś, kogo znasz, ostatnio u nas się testował. Twój sąsiad, programista komputerowy, pielęgniarka twojego taty, nauczyciel dzieci, agent nieruchomości lub absolwent college’u, który chce iść do szkoły biznesu. Wszyscy demonstrują swoją wiedzę, umiejętności i zaangażowanie, kiedy testują w Pearson VUE i być może właśnie w naszym krakowskim centrum na ul. Siewna 44.
U nas zdasz dowolny egzamin PEARSON VUE, u nas także przygotujesz się do tego egzaminu dzięki dedykowanym kursom przygotowującym, zarówno online jak i offline.

Egzamin
pomarańczowe tło
kropki czarne
kropki czarne

Testy PEARSON VUE

Pearson VUE jest liderem w testowaniu komputerowym – od testów praktycznych online po egzaminy nadzorowane, które wymagają najbezpieczniejszych w branży środowisk testowych. Ponad 450 właścicieli firm na całym świecie wybiera Pearson VUE, aby pomóc w opracowywaniu, zarządzaniu, dostarczaniu i rozwijaniu swoich programów testowych.

Odważny. Obdarzony wyobraźnią. Przyzwoity. Odpowiedzialny. Te słowa to nie tylko slogan; są jednymi z naszych najważniejszych wartości. Zasady te, wplecione w naszą kulturę korporacyjną, dobrze nam służyły, czego efektem są najbardziej innowacyjne produkty i usługi w branży, twórcze i produktywne relacje w pracy oraz pełna szacunku, uczciwa komunikacja. Pearson VUE jest częścią Pearson, największej na świecie firmy edukacyjnej zatrudniającej ponad 35 000 pracowników na całym świecie.

Dlaczego warto skorzystać z PEARSON VUE w INFINITY?

okrąg
tło

Kiedy można przystępować do testów?

Dni Godziny Lokalizacja Zapisy
Wtorek 8:00 - 16:00 ul. Siewna 44 Tel: 537 017 211,
E-mail: info@infinity.edu.pl
Czwartek 8:00 - 16:00 ul. Siewna 44 Tel: 537 017 211,
E-mail: info@infinity.edu.pl
Jak wygląda nasza szkoła