fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

PROMETRIC TEST CENTER w Krakowie

Szkoła Języków Obcych INFINITY od grudnia 2013 roku jest Centrum Egzaminacyjnym Prometric (PTC-8186). Oznacza to, że w naszej szkole oprócz egzaminów językowych, można także zdać szereg egzaminów tzw. branżowych m.in: egzaminy EPSO, GBCI, HRC, CPA, CISI, MCC i wiele innych.

W ośrodku PTC 8186 nasza firma przeprowadza egzaminy zlecone i zamówione przez Prometric. Nie prowadzimy jednak zapisów na te egzaminu ani ich nie zamawiamy.

Sala egzmainacyjna
pomarańczowe tło
kropki czarne
kropki czarne

Czym jest PROMETRIC?

Prometric jest wiodącym dostawcą opartych na technologii rozwiązań do testowania i oceny dla wielu najbardziej uznanych na świecie organizacji licencyjnych i certyfikujących, instytucji akademickich i agencji rządowych. Wspieramy ponad 7 milionów osób rocznie w naszych lokalizacjach badawczych w ponad 160 krajach na całym świecie. Mamy prawie trzydzieści lat doświadczenia w pracy z klientami różnej wielkości z wielu sektorów przemysłu, aby opracowywać i wdrażać innowacyjne rozwiązania do tworzenia testów i administrowania testami, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom rynku. W rezultacie mamy doświadczenie rynkowe, stabilność organizacyjną i wykazaną zdolność do zapewnienia pomyślnego wdrożenia, administrowania i przyszłego rozwoju Twojego programu testowego

Misja PROMETRIC

W firmie Prometric rozumiemy istotną rolę, jaką programy oceny odgrywają w umożliwieniu awansu zawodowego i akademickiego, wsparciu zwiększonych możliwości ekonomicznych i mobilności wykwalifikowanych osób oraz ochronie zdrowia i bezpieczeństwa społeczności, w których żyjemy i pracujemy. W tym kontekście przez lata pracowaliśmy nad rozwojem i ciągłym udoskonalaniem wiedzy specjalistycznej potrzebnej do wspierania tych krytycznych misji. Współpracując z ekspertami z danej dziedziny i wiodącymi organizacjami, aby zrozumieć obecne wymagania organizacyjne, a także przyszłe wyzwania rynkowe, zbudowaliśmy solidne podstawy wiedzy w takich branżach, jak opieka zdrowotna, usługi finansowe, technologie informacyjne, usługi profesjonalne i licencje rządowe.

Dlaczego warto zdać egzamin w PROMETRIC?

okrąg
tło

Terminy egzaminów

Dni Egzaminy Lokalizacja Godziny otwarcia
Poniedziałki CPA, GRE, HRC, GBCI ... ul. Siewna 44, I piętro 8:00 - 17:00
Piątki TOEFL ul. Siewna 44, I piętro 8:00 - 13:00
Soboty TOEFL ul. Siewna 44, I piętro 8:00 - 13:00
Jak wygląda nasza szkoła