Bezpłatne lekcje pokazowe z języka angielskiego dla dzieci

Zapisz dziecko na 30 minutową, stacjonarną lekcje pokazową już teraz w Infinity Kids - jedyne takie zajęcia polisensoryczne w Krakowie metodą Mała Lingua!

Poszukujesz zajęć dla dziecka od nowego roku szkolnego?

Angielski już od 3 roku życia!

pomarańczowe tło

Czym wyróżnia się nasza metoda?

Nasza autorska metoda nauczania Mała Lingua wyróżnia się na tle innych metod:

• teatralizacją,
  • umuzykalnieniem,
  • polisensorycznością,
  • pełnozdaniowością,
  • motywem rodziny Blabbersów z magicznego Livendell,
  • kameralnymi grupami 4-8 dzieci.

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji pokazowej metodą Mała Lingua?

• Zajęcia są zupełnie darmowe,
  • Można poznać naszą autorską metodę nauczania Mała Lingua oraz zapoznać się z naszymi autorskimi materiałami dydaktycznymi THE BLABBERS’ FAN CLUB opracowanymi przez doświadczonego metodyka,
  • Nasze zajęcia cieszą się dużą popularnością – w przeciągu ostatnich 5 lat naszą autorską metodę Mała Lingua przetestowało 10000 uczniów,
  • Świetna okazja, żeby poznać naszych lektorów, którzy pochodzą z różnych zakątków na całym świecie, w tym z RPA, Jamajki, Turcji, Anglii.
  • Niepowtarzalna okazja do zwiedzenia naszej szkoły – nasza nowa siedziba mieszcząca się przy ul. Siewna 44 posiada nowoczesne sale i przestrzeń do komfortowej nauki dla dzieci,

Harmonogram lekcji pokazowych we wrześniu 2023

dzieci trzymające teczki
5 września 2023
robienie laleczek przez dzieci
13 września 2023
Nauka poprzez zabawę
21 września 2023
Zajęcia dla najmłodszych

17:00 lekcje pokazowe dla dzieci w wieku 3-6 lat

17:45 lekcje pokazowe dla dzieci w wieku 7-9 lat

18:30 lekcje pokazowe dla dzieci w wieku 10-12 lat

19:15 angielski dla młodzieży w wieku 13-18 lat

Gdzie znajduje się nasza nowa siedziba?

Od 1 lipca 2023 roku można nas znaleźć w nowym lokalu mieszczącym się przy ulicy Siewna 44 (obok Centrum Handlowego Siewna).
Nowa lokalizacja została starannie wybrana, aby zapewnić większą wygodę zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Nowe pomieszczenia są przestronne, dobrze wyposażone i zapewniają sprzyjające warunki dla rozwoju dzieci.

Kto uczy u nas w Szkole?

Ścieżka rozwoju językowego

W naszej Szkole kształcenie przebiega według precyzyjnie rozbudowanego planu rozwoju językowego. Tabela prezentuje schemat poziomów w ramach grup wiekowych:

różowe tło

Kto będzie uczył
Twoje dziecko?

Wszyscy nauczyciele uczący dzieci w naszej szkole to wykwalifikowani filolodzy lub Native Speakerzy posiadający kursy pedagogiczne. Dodatkowo nasi nauczyciele przechodzą szkolenie z metody Mała Lingua oraz są wyposażeni w cały program nauczania Mała Lingua. Annika (na zdjęciu) rozpoczęła pracę w INFINITY w 2021 roku. Pochodzi z RPA. Jej angielski brzmi bardzo przyjaźnie i nawet początkujący uczniowie nie mają problemu, by ją zrozumieć. Annika jest zawsze uśmiechnięta, a czas na jej zajęciach mija bardzo szybko.

Jak wygląda nasza szkoła

Szkoła Języków Obcych INFINITY
ul. Siewna 44
NIP: 686-14-60-516
REGON: 121932537
Numer rachunku:
PL 60 1950 0001 2006 0601 3530 0003
SWIFT: PKOPPLPWXXX

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

O nas

Prywatna szkoła językowa INFINITY to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

Masz pytania?