fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Kursy dofinansowane Małopolska

W ramach kursów dofinasowanych z funduszy europejskich w województwie małopolskim oferujemy naukę języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski) w ramach dwóch programów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy (WUP) w Krakowie.

Małopolska
pomarańczowe tło
kropki czarne

Kierunek kariera

Kursy językowe dla osób, które chcą podnieść swoje ogólne umiejętności językowe. Każdy zainteresowany wzięciem udziału w kursach językowych może starać się o dofinasowanie w wysokości 87%.

150 godzin lekcyjnych + egzamin = tylko 371 zł!

Kierunek kariera zawodowa

Kursy językowe dla osób, które chcą podnieść swoje ogólne umiejętności językowe w branży, w której pracują. Każda osoba zainteresowana kursami językowymi może ubiegać się o dofinasowanie w wysokości 85%.

150 godzin lekcyjnych + materiały dydaktyczne + egzamin międzynarodowy!

Przykładowe kursy dla Business English:


Dla kogo kursy dofinansowane w Małopolsce?

O dofinansowanie do bonów szkoleniowych mogą starać się osoby:

Jak się zapisać?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my do Ciebie zadzwonimy.

2. Przystąp do BILANSU KARIERY:
- dla osób korzystających z programu po raz pierwszy jest to spotkanie z doradcą zawodowym w ramach programu. Specjalista pomoże Ci odkryć nowe kompetencje i mocne strony. Przygotujecie portfolio i nakreślicie kierunek Twojej ścieżki szkoleniowej. Wszystkie informacje znajdziesz na Bilans Kariery.
- dla osób, które uczestniczyły w projekcie Kierunek Kariera – Uzupełnij Bilans Kariery umawiając się z Doradcą pod numerem telefonu: 12 61984 59.

Podczas bilansu doradca zawodowy wytłumaczy Ci jak zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), jak zamówić Bony, kiedy podpisać umowę z WUP’em oraz jak opłacić wkład własny.

3. Wybierz kurs językowy dla siebie. Zaloguj się do BUR, znajdź usługi INFINITY i wybierz intersujące Cię szkolenie. Jeśli nie znajdziesz nic dla siebie zadzwoń lub napisz do nas, a przygotujemy szkolenie specjalnie dla Ciebie.

różowe tło
Nauczycielka

Kto będzie Cię uczył?

Danielle to nasza Native Speaker z Wielkiej Brytanii. Przybyła do Polski w 2020 roku, przeszła gruntowne przygotowanie do prowadzania zajęć z dorosłymi. Jej piękny brytyjski akcent oraz nietuzinkowy temperament zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy