fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Konwersacje z Native Speakerem Kraków

Masz już dość kursu z podręcznikiem. Interesują Cię tylko konwersacje, a bariera porozumiewania się jest ciągle przez Ciebie nie pokonana. To dla Ciebie przygotowaliśmy specjalny kurs konwersacyjny z Native Speakerem w Krakowie w naszej Szkole Języków Obcych INFINITY. To kurs przygotowany dla tych, którzy chcą przełamać barierę mówienia. Konwersacje z native speakrem zdalnie lub online – nie ma problemu do naszych zajęć możesz też dołączyć z domu lub innego miejsca na świecie.

Angielski biznesowy Kraków
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi konwersacyjnemu z Native Speakerem?

Kursy tego typu nie są takimi samymi kursami jak zwykłe. Nie ma tutaj podręcznika, ani też szczególnego programu nauczania, którego nauczyciel trzyma się i realizuje. Nie znaczy to oczywiście, że w zajęcia zakrada się chaos i brak organizacji. Native Speaker ma przemyślany cykl zajęć, niemiej jednak jest on modyfikowany i dopasowany do grupy. Co jednak najważniejsze zajęcia w przeważającej część skupiają się na rozmowie, na wymianie poglądów, na konwersacjach. W ten sposób kursanci uczą się nowego słownictwa, niejednokrotnie z pogranicza slangu, sformułowań i fraz używanych w konwersacji. Gramatyka jest tutaj ograniczona do minimum, a już z pewnością nie uczniowie nie uczą się nazw czasów i innych gramatycznych regułek. To nauka przez rozmowę i to z najlepszym partnerem – Native Speakerem, dla którego angielski (lub inny nauczany język) jest językiem ojczystym. Ważne też to, aby taki prowadzący miał przygotowania i doświadczenie w nauczaniu i tylko takich Native Speakerów zatrudniamy w naszej szkole.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej poprzez rozmowy.

Dlaczego warto zapisać się na konwersacje z Native Speakerem w INFINITY?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

różowe tło

Kto będzie Cię uczył?

Annika to nasz "import" prosto z RPA. Jej umiejętności nawiązywania kontaktów, czysty akcent oraz entuzjazm to mieszanka idealnie nadająca się do nauczania języka angielskiego. Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego, przyjdź na DARMOWE konwersację z Anniką!

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy