Angielski, Niemiecki, Hiszpański

i inne języki ONLINE!

Zajęcia on-line indywidualnie lub grupowo - Ty wybierasz.
Zapisz się już teraz i przetestuj nas przez 14 dni bez zobowiązań!

Pierwsze 2 lekcje

ZA DARMO!

Nie czakaj - zapisz się:

NAUCZYMY CIĘ MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

KURSY JĘZYKOWE DLA CIEBIE

Zależy ci na rozwoju językowym i płynnym komunikowaniu się w języku obcym? W naszej Szkole przy ul. Bociana 6, w Krakowie prowadzimy wysokiej jakości kursy na każdym poziomie zaawansowania. Nasz zespół wykwalifikowanych lektorów z oddaniem i entuzjazmem będzie ci towarzyszył w drodze do wymarzonego celu językowego. Poznaj nasze metody nauczania i ścieżkę rozwoju językowego.

Zdobędziesz językową pewność siebie!

Dorośli uczą się inaczej niż dzieci czy młodzież. Różnice wynikają między innymi z priorytetów i celów osoby dorosłej. Metody nauczania w Szkole Języków Obcych Infinity uwzględniają specyficzne potrzeby kursantów dorosłych i sposób, w jaki przyswajają język obcy. W Szkole obowiązują Standardy Nauczania Dorosłych – dokument, który wskazuje, w jakim kierunku dążyć, aby zaprowadzić kursanta do celu.

Rozwiniesz umiejętności komunikacyjne!

Co osiągniesz po naszym kursie?

Nasze zajęcia pomogą Ci odkryć swój potencjał językowy, odkryć to co kryje się głęboko w Twojej głowie.

Aby osiągnąć w swobodę w posługiwaniu się językiem obcym trzeba najpierw zbudować pewność siebie - naszej zajęcia w tym Ci pomogą!

Ucząc się języka obcego często nie jesteśmy świadomi tego jak coś powiedzieć, a jeśli się uda to dlaczego tak a nie inaczej - pomożemy Ci to zrozumieć.

Odkryjesz swój potencjał językowy

Zbudujesz językową pewności siebie

Rozwiniesz świadomość językową

Jednym z powodów, dla których uczymy się języka obcego to podwyższenie swojej konkurencyjności na rynku pracy - to u nas zdobędziesz.

Aby dobrze posługiwać się językiem obcym trzeba się z nim i z kulturą kraju utożsamić. Nasze zajęcia nie tylko uczą języka, ale dają możliwość poznaniu kraju, który za nim stoi.

Niewątpliwie to jest największy problem w nauce języka. Przełamanie bariery komunikacyjnej to nasz największy cel!

Rozwiniesz umiejętności komunikacji

Zdobędziesz lepszą pracę

Zbudujesz tożsamość językową

Przeczytaj opinie o naszych kursach językowych

Nie przekonany?

Angielski na którym się nie nudzisz. Osoba prowadząca zajęcia w profesjonalny sposób wkładająca dużo pozytywnej energii i pasji. Dotyczy to każdego rodzaju zajęć tj. konwersacje, C1 czy Business English, w formie stacjonarnej i także on-line.

Marcin C.

Business English prowadzony w bardzo profesjonalny, ale rownież dynamiczny sposób. Ogromny wkład prowadzącej zajęcia, która zaraza pozytywną energią Super podejście, różnorodność nadawało kursowi atrakcyjność. Polecam zajęcia w 100%

Ewa G.

Zapisz się i przetestuja nas przez 14 dni ZA DARMO!

Gotowy na pierwsze zajęcia?