fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Niemiecki dla dorosłych Kraków

Lata mijają, na rynku biznesowym i nie tylko zaczyna liczyć się znajomość języków, które jeszcze niedawno były całkowicie poza obszarem zainteresowania osób pragnących rozwijać swoje umiejętności, a co za tym idzie także szkół językowych. Jedna rzecz jednak od lat nie ulega zmianie – opłacalność nauki języka niemieckiego, który nie dość, że jest jednym z najłatwiejszych języków świata, to dzięki naszemu bezpośredniemu sąsiedztwu z Niemcami, otwiera szereg możliwości zawodowych dla osób, które znają go choć w niewielkim stopniu.

To z myślą właśnie o ludziach pragnących rozwijać się zawodowo Szkoła INFINITY dla dorosłych oferuje kurs niemieckiego dla dorosłych w placówce w Krakowie, a także on-line. Zobacz co możemy Ci zaoferować!

flaga Niemiec
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi niemiecki dla dorosłych?

Mimo, że ogół społeczeństwa nie przepada za językiem naszych zachodnich sąsiadów, to nie sposób nie zauważyć, że jego znajomość może być bardzo opłacalna. Dostrzega to też coraz więcej osób będących jeszcze w trakcie okresu kształcenia – wybierając niemiecki jako swój język przewodni w szkołach średnich, czy też na studiach. Potencjał zawodowy języka niemieckiego dostrzegają też osoby dorosłe. Specjalnie dla takich osób mieszkających w Krakowie i okolicach, uruchomiliśmy kursy języka niemieckiego dla dorosłych. Nasze kursy niemieckiego sięgają dalej dzięki możliwości zajęć zdalnych. Nie da się ukryć, że obecnie znajomość tylko jednego języka obcego nie jest wystarczająca. Coraz więcej firm szuka pracowników ze znajomością dwóch języków. Umiejętność posługiwania się niemieckim będzie dużym atutem w przypadku poszukiwania lepszej pracy.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto zapisać się na kurs niemieckiego w INFINITY?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Kursy języka angielskiego przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje regularnego kontaktu z językiem i dąży do osiągnięcia płynności językowej. Zajęcia w Infinity stwarzają okazję do praktycznych ćwiczeń szlifujących warsztat językowy.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Niemiecki dla dorosłych A1 1 x tydzień x 90 minut
Czwartek 17:35-19:05

56 h lekcyjnych (28 spotkań po 90 minut)
1699 zł lub 2 x 850 zł lub 9 x 189 zł Zapisy
Niemiecki dla dorosłych A1+ 1 x tydzień x 90 minut
Wtorki 19:15-20:45

56 h lekcyjnych (28 spotkań po 90 minut)
1699 zł lub 2 x 850 zł lub 9 x 189 zł Zapisy
Niemiecki dla dorosłych B1+ 1 x tydzień x 90 minut
Poniedziałki 19:15-20:45

56 h lekcyjnych (28 spotkań po 90 minut)
1699 zł lub 2 x 850 zł lub 9 x 189 zł Zapisy

Kto będzie Cię uczył?

Jagoda to lektorka, która w Szkole INFINITY uczyła się jako dziecko języka angielskiego. Jest naszą wychowanką. Teraz studiuje filologie angielska z niemieckim i szlifuje swój warsztat nauczycielski. Jagoda, pełna entuzjazmu, nauczy zarówno angielskiego, jak i niemieckiego nawet najbardziej opornych.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy