fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

O NAS

Prywatna szkoła językowa INFINITY

to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

Właściciel Infinity Kids

Moje życie zawodowe od zawsze było związane z edukacją. Przygodę pedagoga rozpocząłem w USA, a dokładnie w prywatnej szkole Nativity Mission Center, gdzie przez 2 lata uczyłem matematyki dzieci w wieku 10 lat.
Po powrocie ze Stanów rozpocząłem pracę jako lektora angielskiego w jednej z krakowskich szkół prywatnych.
Po 4 latach otworzyłem własną szkołę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Postanowiłem, że będzie to szkoła, w której będę realizował nowoczesny program nauczania, oparty o najnowsze badania neurodydaktyki. I tak od lat realizujemy naukę angielskiego w metodzie Mała Lingua (której jestem współwłaścicielem) oraz naukę matematyki i programowania metodą Math Circle (Matplaneta).
Moja szkoła INFINITY, to także profesjonalne, międzynarodowe Centra Egzaminacyjne: Prometric, Pearson VUE, ETS Global (TOIEC), ETS (TOEFL) oraz LanguageCert.
Swoją przyszłość wiąże z edukacją na najwyższym poziomie, a najnowszy projekt ma wpisać się w krajobraz krakowskiej edukacji. Wraz z Navigo powstaje nowoczesna szkoła podstawowa i ponadpodstawowa.

Andrzej Kowalski

DLACZEGO MY?

Nasze kursy językowe dla dzieci to przede wszystkim:

okrąg
Kursy dla dzieci według metody Mała Lingua prowadzone 2 x tydzień x 60 minut
Nicholas Little Starter
Nicholas Little Starter
3-6 rok życia
Alice’s Junior
Alice’s Junior
7-9 rok życia
Early Teens
Early Teens
10-12 rok życia
Lingua Teens Space
Lingua Teens Space
13-18 rok życia
różowe tło
Kurs dla dorosłych Kraków

Kursy dla dorosłych
metodą komunikacyjną (CLT).

Uczymy języka, którego potrzebujesz w komunikacji w życiu codziennym oraz zawodowym (elementy Business English).

Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania językowego w wymiarze 30 (1 x tydzień) lub 60 (2 x tydzień) godzin lekcyjnych w semestrze.

Kursy dla dorosłych są Akredytowane przez Kuratorium Oświaty. Program kursów standardowych dla dorosłych został opracowany tak, aby uczył komunikacji w języku obcym w środowisku pracy (Business English), a także podczas podróży i porozumiewania się z obcokrajowcami. Dlatego też kursy dla dorosłych oparte są o dwa podręczniki: OPEN MIND (MacMillan) oraz Target Score (Cambridge). Kursy te także przygotowują do Certyfikacji TOEIC. Egzamin można, ale nie trzeba zdawać po takim kursie.

Kursy dla dorosłych odbywają się wieczorami od 17:35-19:05 oraz od 19:15-20:45.

Każdy kto uczy się w naszej szkole może korzystać z DARMOWYCH KONWERSACJI z Native Speakerem.