fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Polish for foreigners Kraków

Dążysz do tego, by nauczyć się języka polskiego w sposób naturalny? W Szkole Języków Obcych Infinity przyswoisz język w autentycznym kontekście i zaczniesz myśleć po polsku! Naszym priorytetem jest ukierunkowanie kursantów na włączenie trybu myślenia w języku polskim – już od pierwszych zajęć.

Flaga polski
pomarańczowe tło
kropki czarne

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną przez zaangażowanego i pełnego entuzjazmu lektora. Mówimy na nich wyłącznie po polsku, już od poziomu A1. Mobilizujemy do mówienia i aktywnego uczestnictwa w zajęciach od pierwszych lekcji. Pomagamy przełamać strach przed mówieniem i staramy się motywować kursantów do używania polskiego nawet na bardzo niskim poziomie zaawansowania. Opieramy się na różnorodnych, sprawdzonych materiałach. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach w przyjaznej atmosferze.

Dla kogo dedykowany jest kurs?

Kurs dedykowany jest dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z językiem polskim, oraz dla tych, które już uczyły się polskiego. Ponadto skierowany jest do wszystkich, którym znajomość języka jest potrzebna w pracy lub w życiu prywatnym. W Szkole Infinity osiągniesz wymarzony poziom od A1 do C1. Oprócz tego kurs przygotowuje do egzaminu certyfikowanego. Istnieje możliwość organizacji zajęć grupowych oraz indywidualnych przed południem i wieczorem (nawet bardzo późno dla zapracowanych).

Język polski dla obcokrajowców - dlaczego warto go wybrać?

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców w naszej Szkole ceniony jest przez kursantów za rzetelne przygotowanie lektora do zajęć, staranny dobór materiałów oraz cierpliwe podejście połączone z dużą dawką pozytywnej energii.

różowe tło
Basia

Kto będzie Cię uczył?

Basia to nasza sąsiadka, która od wielu lat wspiera nas nauczaniem polskiego, ale także pomogą w warsztatach zimowych i letnich dla dzieci. Na co dzień jest przewodniczką dla grup z Węgier po Krakowie. Tak, Basia, oprócz Polskiego, świetnie zna także Węgierski.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy