fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło

Wakacje w Krakowie? Zapraszamy na półkolonie do Infinity Kids!

Wakacyjne półkolonie w naszej szkole to różnorodność zajęć! Sprawimy, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas nie wyjeżdżając z Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania! Wykwalifikowana kadra, która dba o to, aby żadne dziecko nie nudziło się w trakcie zajęć!

pomarańczowe tło
kropki czarne

Wakacyjne półkolonie dla dzieci Kraków

Rozpocznij z nami wakacyjną przygodę w ramach 5-dniowych półkolonii,
gdzie każdy dzień to nowa, ekscytująca przygoda dla Twojego dziecka! W
tym roku przygotowaliśmy program łączący nauki ścisłe, sztukę i
aktywność fizyczną, tworząc wakacyjne półkolonie pełne różnorodnych
zajęć.

Oprócz aktywności w naszej siedzibie przy ul. Siewnej 44 pod opieką
naszej Native Speakerki Anniki, dzieci wezmą udział w niezapomnianych
warsztatach cyrkowych w Parku Kościuszki, zwiedzą muzeum Lego oraz
zagrają w grę miejską

Pozwól swojemu dziecku odkryć magię półkolonii, gdzie każdy
dzień to nowa szansa na rozwijanie talentów i zdobywanie nowych
umiejętności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Szkołą Języków Obcych INFINITY KIDS dla dzieci i młodzieży ucząca według licencjonowanej metody Mała Lingua i Teens Space w Krakowie.

Nasze zajęcia są najczęściej polecanymi zajęciami języka angielskiego dla dzieci w tej części Krakowa.

Od 6 lat pomagamy dzieciom i młodzieży w nauce języka angielskiego. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, a naszymi uczniami są już dzieci od 3-go roku życia. Dzieci uczymy metodą przyjazną, wesołą i kolorową – Mała Lingua, a młodzież dopasowaną do ich rozwoju – Lingua Teens Space, dając im przestrzeń do wyrażania się.

W naszej placówce Matplanety prowadzimy również zajęcia z matematyki i programowania. Program zajęć oraz metody pracy zostały opracowane w oparciu o program Math Circle profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda.

Annika mniejsza

Program wakacyjnych półkolonii 2024​

5 dni wspaniałej przygody!

DZIEŃ 1: CIRCUS&MAGIC DAY

Czy Twoje dziecko marzy o przygodach w magicznym świecie cyrku? A może chciałoby poczuć klimat prawdziwego spektaklu i nauczyć się sztuki żonglerki?

To będzie pełen ekscytujących doświadczeń dzień, w którym przeniesiemy się do magicznego świata cyrku w Parku Kościuszki. Pod okiem doświadczonych pedagożek, reżyserek i instruktorek – Aleksandry Małeckiej i Natalii Smyk, założycielek Domowego Teatru Lalek – odkryjemy tajemnice poi, żonglerki piłkami oraz kuglarstwa. Będziemy kręcić talerzami, chodzić na szczudłach oraz doskonalić naszą koordynację fizyczną podczas różnorodnych ćwiczeń.

DZIEŃ 2: SPORT&FUN DAY

Przygotuj się na dzień pełen radości i aktywności w Parku Jordana! W planach gry i zabawy na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się między innymi: boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, ogrodzony kort tenisowy, skatepark, skałki wspinaczkowe, elementy siłowni zewnętrznej oraz bieżnia do skoków w dal.

Ponadto na dzieci czekać będą  różnorodne konkurencje, które pozwolą wykorzystać nabyte umiejętności i zdobyć nowe doświadczenia.

DZIEŃ 3: ESCAPE GAME DAY

Ruszymy na poszukiwania Magicznego Portalu w grze miejskiej, która zabierze nas w podróż przez malownicze zakątki Krakowa. Wraz z nami Twoje dziecko przeżyje przygodę pełną tajemnic, zagadek i emocji!

Dodatkowo, na dzieci czeka technologia rozszerzonej rzeczywistości (AR), która sprawi, że przedmioty ożyją i staną się częścią  przygody. Dzieci odkryją magiczne moce tej technologii i poczują, jak świat magii staje się realny

DZIEŃ 4: LEGO&BRICKS DAY

Udamy się w niezwykłą podróż po świecie klocków LEGO, gdzie każda budowla jest historią do opowiedzenia. Przyłącz się do naszego niezwykłego dnia pełnego kreatywności, zabawy i fascynujących odkryć!

Wraz z nami dzieci odwiedzą wystawę LEGO z bawialnią Kraków „Świat w budowie”, gdzie czekać będą budowle z klocków LEGO tworzone przez dziecko – jedyne takie muzeum w Krakowie! Wspólnie odkryjemy fascynujące historie, które połączyły niegdyś zwaśnione cywilizacje, i będzie można zobaczyć, jak Star Wars współpracuje z Nexo Knights, a postaci z Władcy Pierścieni żyją w zgodzie z orkami.

DZIEŃ 5: MINECRAFT&GAMES DAY

W ostatnim dniu półkolonii wyruszymy do magicznego świata Minecrafta, gdzie na dzieci czekać będą fascynujące warsztaty Escape Room! Dzieci zieci wezmą udział w 2-godzinnych warsztatach, podczas których odkryją tajemnice gry, rozwiążą zagadki i przeżyją niezapomniane przygody w wirtualnym świecie Minecrafta!

Ale to nie wszystko! Po emocjonujących przygodach w Minecraftowym świecie, na dzieci będzie czekać czas na relaks i zabawę w gry planszowe.

Terminy półkolonii

24-28.06.2024
1-5.07.2024
8-12.07.2024
15-19.07.2024
19-23.08.2024
26-30.08.2024

Cennik

W cenie:

  •  zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00*
  • II śniadanie 
  • obiad w Sekrecie Smaków
  • niezbędne materiały dydaktyczne
  • woda, napoje, przekąski
  • Ubezpieczenie NNW

*możliwość przyprowadzania dziecka wcześniej i odebrania najpóźniej do 17:00

Cena: 989zł

*PROMOCJA
Przy zapisie do 11.04.2024 zapłacisz 949,00zł!

Dlaczego warto skorzystać?

  • Zagospodarujemy Twojemu dziecku czas od poniedziałku do piątku od 9:00-16:00,
  • Zorganizujemy rytm dnia Twojego dziecka: dokładny grafik z zajęciami,
  • Zadbamy o prawidłowy rozwój kompetencji społecznych poprzez kontakt z rówieśnikami, kontakt z prowadzącymi zajęcia,
  • Zagwarantujemy aktywnie spędzony czas – łączymy dobrą zabawę z pobudzaniem twórczości i kreatywności.

“kłopotem” jest to, że [Joachim] nie chce wracać do domu. Wspaniała opieka, wszystko profesjonalnie i z sercem, i faktycznie mnóstwo atrakcji – dodam, że bardzo wartościowych. Dzieciaki były m.in. w Muzeum Przyrodniczym i mogły się bardzo dużo nauczyć. Po powrocie Syn zrobił mi całkiem udany wykład o mamutach. Także serdecznie wszystkim polecam! Jako rodzic mogę potwierdzić, Syn jest zachwycony!

Syn był zachwycony po półkolonii w okresie ferii zimowych i dopytuje o kolejną. W ciągu roku uczęszcza też na zajęcia z języka angielskiego. Profesjonalizm, wysoki poziom i przede wszystkim forma w jakiej wiedza przekazywana jest dzieciom, a także chęć do uczestnictwa w aktywnościach zasługują na 5+. Polecam 🙂

Dziewczynki były baaaardzo zadowolone, uwielbiały Panią, która się nimi zajmowała 🙂

Jak do nas dojechać?

Szkoła znajduje się na Prądniku Białym w Krakowie przy ulicy Siewnej 44 (budynek Real - Construct) na I piętrze. Można do nas dojechać autobusami linii numer: 164, 169, 469 - przystanek "Siewna Wiadukt". Od września 2023 roku również tramwajami linii 18 oraz 50. Szkoła znajduje się obok Centrum Handlowego Siewna. W pobliżu jest możliwość zaparkowania - nie ma strefy płatnego parkowania.

Poznaj naszych lektorów i nauczycieli

różowe tło

Kto będzie uczył
Twoje dziecko?

Wszyscy nauczyciele uczący dzieci w naszej szkole to wykwalifikowani filolodzy lub Native Speakerzy posiadający kursy pedagogiczne. Dodatkowo nasi nauczyciele przechodzą szkolenie z metody Mała Lingua oraz są wyposażeni w cały program nauczania Mała Lingua. Annika (na zdjęciu) rozpoczęła pracę w INFINITY w 2021 roku. Pochodzi z RPA. Jej angielski brzmi bardzo przyjaźnie i nawet początkujący uczniowie nie mają problemu, by ją zrozumieć. Annika jest zawsze uśmiechnięta, a czas na jej zajęciach mija bardzo szybko.

Jak wygląda nasza szkoła

Kontakt

Szkoła Języków Obcych INFINITY
ul. Siewna 44
31-231 Kraków
NIP: 686-14-60-516
REGON: 121932537
Numer rachunku:
PL 60 1950 0001 2006 0601 3530 0003
SWIFT: PKOPPLPWXXX

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

O nas

Prywatna szkoła językowa INFINITY to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

Masz pytania?

© All right reserved SJO INFINITY 2017-2021