fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło

Ferie w Krakowie? Zapraszamy na półkolonie do Infinity Kids!

Zimowe półkolonie w naszej szkole to różnorodność zajęć! Sprawimy, że Twoje dziecko spędzi ciekawie czas nie wyjeżdżając z Krakowa, jednocześnie rozwijając swoje zainteresowania! Wykwalifikowana kadra, która dba o to, aby żadne dziecko nie nudziło się w trakcie zajęć!

pomarańczowe tło
kropki czarne

Zimowe półkolonie

Rozpocznij z nami zimową przygodę w ramach 5-dniowych półkolonii, gdzie każdy dzień to nowa, ekscytująca przygoda dla Twojego dziecka! W tym roku przygotowaliśmy program łączący nauki ścisłe, sztukę i aktywność fizyczną, tworząc zimowe półkolonie pełne różnorodnych zajęć.

Oprócz aktywności w naszej siedzibie przy ul. Siewnej 44 pod opieką naszej Native Speakerki Anniki, dzieci wezmą udział w niezapomnianych warsztatach w takich miejscach jak: Krakowska Manufaktura Czekolady, Muzeum Inżynierii Technicznej.

Pozwól swojemu dziecku odkryć magię zimowych półkolonii, gdzie każdy dzień to nowa szansa na rozwijanie talentów i zdobywanie nowych umiejętności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Szkołą Języków Obcych INFINITY KIDS dla dzieci i młodzieży ucząca według licencjonowanej metody Mała Lingua i Teens Space w Krakowie.

Nasze zajęcia są najczęściej polecanymi zajęciami języka angielskiego dla dzieci w tej części Krakowa.

Od 6 lat pomagamy dzieciom i młodzieży w nauce języka angielskiego. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, a naszymi uczniami są już dzieci od 3-go roku życia. Dzieci uczymy metodą przyjazną, wesołą i kolorową – Mała Lingua, a młodzież dopasowaną do ich rozwoju – Lingua Teens Space, dając im przestrzeń do wyrażania się.

W naszej placówce Matplanety prowadzimy również zajęcia z matematyki i programowania. Program zajęć oraz metody pracy zostały opracowane w oparciu o program Math Circle profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvarda.


29

Program zimowych półkolonii

5 dni wspaniałej przygody!

DZIEŃ 1: CHOCOLATE DAY

Nasze zimowe półkolonie rozpoczniemy od warsztatów w Krakowskiej Manufakturze Czekolady. To będzie prawdziwa podróż przez zmysły, gdzie smak, zapach i kreatywność łączą się w niezapomniane doświadczenie dla najmłodszych.

Przygotujcie się na fascynującą podróż przez historię i produkcję czekolady. Dzieci będą tworzyć własne pralinki, eksperymentować z topioną czekoladą, dekorować praliny posypkami i nawet spróbują makijażu czekoladowego! Każdy uczestnik zabierze ze sobą nie tylko własnoręcznie zrobione słodycze, ale także słodkie wspomnienia. Dzieci odkryją magię czekolady w samym sercu Krakowa!

DZIEŃ 2: ENGINEERING DAY 

 

Drugi dzień półkolonii dzieci spędzą na warsztatach w magicznym miejscu w Muzeum Inżynierii i Techniki, gdzie zabawa staje się nauką! To idealna szansa dla dzieci na rozwijanie logicznego myślenia i kreatywności.

Podczas zajęć dzieci wcielą się w rolę prawdziwego inżyniera, budując mosty z tematycznych zestawów klocków. Specjalnie dobrane kształty pozwalają na tworzenie najróżniejszych konstrukcji, rozwijając jednocześnie zręczność i motorykę małą.

Nasi mali konstruktorzy będą mieli okazję poszerzyć granice wyobraźni, dopasowując elementy, budując obiekty i tworząc nowe rozwiązania z własnych pomysłów. Zabawa klockami nie tylko rozwija ciekawość poznawczą, ale także pozytywnie wpływa na wyobraźnię przestrzenną, umiejętności planowania i konstruowania.

DZIEŃ 3: SCIENCE&MAGIC DAY

W trzecim dniu półkolonii połączymy światy magii i nauki! To będzie dzień pełen fascynujących warsztatów, które wprowadzą dzieci w pasjonujący świat iluzji i… chemii!

W naszym szalonym laboratorium, dzieci będą miały okazję uczestniczyć w eksperymentach chemicznych z serii Mel Chemistry. To niezwykła podróż po tajemniczych reakcjach chemicznych, które dla niewtajemniczonych staną się czystą iluzją. Każdy eksperyment to nie tylko nauka, ale także magiczna prezentacja zaskakujących efektów.

Dołączcie do nas, aby wasze dzieci mogły przenieść się w fascynujący świat, gdzie nauka i magia łączą siły, tworząc niezapomniane doświadczenie edukacyjne i rozrywkowe jednocześnie! 

DZIEŃ 4: GAME&MINECRAFT DAY

Czwarty dzień półkolonii to nie lada gratka dla fanów gier i Minecrafta.

Podczas warsztatów Minecraft dzieci odkryją, jak połączyć dobrej jakości zabawę z nauką programowania, tworząc własne wirtualne światy i rozwiązując zadania w środowisku Minecrafta. To nie tylko gra, to interaktywna lekcja, która rozwija logiczne myślenie i kreatywność.


Następnie przeniesiemy się do świata planszówek, gdzie każdy ruch, każde zagranie, to nie tylko ruch po planszy, ale również podróż w świat niekończącej się rozrywki i emocji! Przygotujcie się na niezapomniany dzień z planszówkami!

Planszówki rozwijają nie tylko zdolności strategiczne, ale również kreatywność i zdolność logicznego myślenia, tworząc atmosferę pełną śmiechu, rywalizacji i współpracy.

DZIEŃ 5: THEATRE DAY

W ostatnim dniu półkolonii dzieci staną się na chwilę małymi aktorami, odkrywając tajniki sztuki scenicznej od podstaw! Warsztaty teatralne to nie tylko lekcja teatru, ale prawdziwe doświadczenie artystyczne, prowadzone przez doświadczone pedagożki, reżyserki i instruktorki teatralne – Aleksandrę Małecką i Natalię Smyk, założycielki Domowego Teatru Lalek.

Podczas zajęć dzieci wkroczą w świat aktorstwa, ucząc się treningu aktorskiego. Zanurzą się w sztukę animacji lalki i przedmiotu, odkryją, jak pokonać tremę i stres przed wystąpieniem publicznym. Nauczą się stawiać i przekraczać granice, bawić się i improwizować.

W atmosferze gier i zabaw udowodnimy, że każdy może być aktorem, a teatr to miejsce, gdzie wyobraźnia staje się rzeczywistością.

Nasze zajęcia pomogą Ci odkryć swój potencjał językowy, odkryć to co kryje się głęboko w Twojej głowie.

Terminy półkolonii

12-16.02.2024
19-23.02.2024

Cennik

W cenie:

  •  zajęcia przez 5 dni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00*
  • II śniadanie
  •  codzienny obiad w Sekrecie Smaków
  • niezbędne materiały dydaktyczne
  • woda, napoje, przekąski
  • Ubezpieczenie NNW

*możliwość przyprowadzania dziecka wcześniej i odebrania najpóźniej do 17:00

Cena: 949złDlaczego warto skorzystać?

  • Zagospodarujemy Twojemu dziecku czas od poniedziałku do piątku od 9:00-16:00,
  • Zorganizujemy rytm dnia Twojego dziecka: dokładny grafik z zajęciami,
  • Zadbamy o prawidłowy rozwój kompetencji społecznych poprzez kontakt z rówieśnikami, kontakt z prowadzącymi zajęcia,
  • Zagwarantujemy aktywnie spędzony czas – łączymy dobrą zabawę z pobudzaniem twórczości i kreatywności.

“kłopotem” jest to, że [Joachim] nie chce wracać do domu. Wspaniała opieka, wszystko profesjonalnie i z sercem, i faktycznie mnóstwo atrakcji – dodam, że bardzo wartościowych. Dzieciaki były m.in. w Muzeum Przyrodniczym i mogły się bardzo dużo nauczyć. Po powrocie Syn zrobił mi całkiem udany wykład o mamutach. Także serdecznie wszystkim polecam! Jako rodzic mogę potwierdzić, Syn jest zachwycony!

Syn był zachwycony po półkolonii w okresie ferii zimowych i dopytuje o kolejną. W ciągu roku uczęszcza też na zajęcia z języka angielskiego. Profesjonalizm, wysoki poziom i przede wszystkim forma w jakiej wiedza przekazywana jest dzieciom, a także chęć do uczestnictwa w aktywnościach zasługują na 5+. Polecam 🙂

Dziewczynki były baaaardzo zadowolone, uwielbiały Panią, która się nimi zajmowała 🙂

Jak do nas dojechać?

Szkoła znajduje się na Prądniku Białym w Krakowie przy ulicy Siewnej 44 (Real - Construct) na I piętrze. Można do nas dojechać autobusami linii numer: 164, 169, 469 - przystanek "Siewna Wiadukt". Szkoła znajduje się w budynku Real - Construct, obok Centrum Handlowego Siewna. W pobliżu jest możliwość zaparkowania - nie ma strefy płatnego parkowania.

29.07-2.08.2024

Poznaj naszych lektorów i nauczycieli

różowe tło

Kto będzie uczył
Twoje dziecko?

Wszyscy nauczyciele uczący dzieci w naszej szkole to wykwalifikowani filolodzy lub Native Speakerzy posiadający kursy pedagogiczne. Dodatkowo nasi nauczyciele przechodzą szkolenie z metody Mała Lingua oraz są wyposażeni w cały program nauczania Mała Lingua. Annika (na zdjęciu) rozpoczęła pracę w INFINITY w 2021 roku. Pochodzi z RPA. Jej angielski brzmi bardzo przyjaźnie i nawet początkujący uczniowie nie mają problemu, by ją zrozumieć. Annika jest zawsze uśmiechnięta, a czas na jej zajęciach mija bardzo szybko.

Jak wygląda nasza szkoła

Kontakt

Szkoła Języków Obcych INFINITY
ul. Siewna 44
31-231 Kraków
NIP: 686-14-60-516
REGON: 121932537
Numer rachunku:
PL 60 1950 0001 2006 0601 3530 0003
SWIFT: PKOPPLPWXXX

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

O nas

Prywatna szkoła językowa INFINITY to miejsce, gdzie Tobie i Twoim dzieciom pomożemy zrozumieć ludzi i zrozumieć świat, przez zabawę, naukę, kulturę, odkrywanie różnorodnych smaków świata. Kursy językowe, zajęcia z matematyki i programowania oraz Amerykańskie Certyfikacje Międzynarodowe to nasza oferta, z której każdy z Was coś znajdzie dla siebie.

Masz pytania?

© All right reserved SJO INFINITY 2017-2021