fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Angielski dla dzieci
Kraków

Poszukujesz interaktywnych zajęć językowych dla swojego dziecka w Krakowie? To właśnie u nas! Zapraszamy Cię wraz z pociechą do naszej Szkoły przy ul. Bociana 6, gdzie Twoje dziecko w pełni zanurzy się w język angielski i rozwinie umiejętności komunikacyjne. Niewykluczone, że pod okiem naszego Lektora uzewnętrzni swój talent i rozwinie skrzydła, by wzlecieć ponad dotychczasową wiedzę szkolną.

Język angielski dla dzieci Kraków
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co wyróżnia naukę języka angielskiego metodą Mała Lingua?

Rodzina Blabbersów i kontekst sytuacyjny
Języka angielskiego uczymy autorską metodą Mała Lingua, która oparta jest na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell. Wiedzę i umiejętności językowe dzieci zdobywają, towarzysząc rodzinie w ich codziennych zajęciach i magicznych przygodach. Przy wykorzystaniu kontekstu sytuacyjnego i odtwarzaniu autentycznych zdarzeń dzieci mają możliwość przyswajania języka w warunkach odzwierciedlających rzeczywistość.

Teatralizacja i umuzykalnienie
Nauka języka bez elementów zabawy nie kojarzy się dobrze. Atutem zajęć Mała Lingua jest teatralizacja i umuzykalnienie. Każdorazowo podczas zajęć dzieci wcielają się w role bądź wchodzą w interakcję z pacynkami. W trakcie odgrywanych scenek używają słów i struktur językowych ćwiczonych na lekcji i uczą się budować pełnozdaniowe wypowiedzi.

Polisensoryczność
Zajęcia językowe metodą Mała Lingua to wciąż coś więcej. Mając na względzie rozwój psychoruchowy dziecka, na naszych zajęciach dzieci odkrywają język wszystkimi zmysłami. Integracja zmysłów w proces uczenia się daje gwarancję na lepsze zapamiętywanie i bogatsze doświadczenia.

Angielski dla dzieci - jakie grupy wiekowe?

Nicholas Little Starter
Nicholas’s Little Starters
Dla dzieci 3-5 lat
Alice’s Junior
Alice’s Juniors
Dla dzieci 6-9 lat
Early Teens
Early Teens
Dla dzieci 10-12 lat
tło
okrąg

Jakie efekty przynosi nauka języka angielskiego metodą Mała Lingua?

Uczeń opanowuje struktury komunikacyjne i uczy się nazywać rzeczywistość (słowa, zjawiska, wydarzenia). Skuteczność nauczania metodą Mała Lingua objawia się naturalną motywacją ucznia i chęcią do dalszego zgłębiania wiedzy językowej. W procesie dydaktycznym uczeń nabywa umiejętność komunikowania się w rzeczywistym kontekście za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Elementy metody nauki w pigułce

Ścieżka rozwoju językowego

W naszej Szkole kształcenie przebiega według precyzyjnie rozbudowanego planu rozwoju językowego. Tabela prezentuje schemat poziomów w ramach grup wiekowych:

Nicholas’s Little Starters (3-5 lat) Alice’s Juniors (6-7 i 8-9 lat)
Nicholas’s Little Starters Level 1 1, 2 semestr (3-4-latki) Alice’s Juniors Level 1 1, 2 semestr
Nicholas’s Little Starters Level 2 3, 4 semestr 4-5-latki Alice’s Juniors Level 2 3, 4 semestr
Nicholas’s Little Starters Level 3 5, 6 semestr 4-5-latki Alice’s Juniors Level 3 5, 6 semestr
Zajęcia 2x w tygodniu po 45 minut (semestr = 28 godz. lek.) Zajęcia 2x w tygodniu po 60 minut (semestr = 28 godz. zeg.)
różowe tło
Natalia

Kto będzie uczył
Twoje dziecko?

Wszyscy nauczyciele uczący dzieci w naszej szkole to wykwalifikowani filolodzy lub Native Speakerzy posiadający kursy pedagogiczne. Dodatkowo nasi nauczyciele przechodzą szkolenie z metody Mała Lingua oraz są wyposażeni w cały program nauczania Mała Lingua. Natalia (na zdjęciu) to absolwentka Akademii Ignatianum. Naucza dzieci i młodzież od 3 lat. Dzieci uwielbiają zajęcia z Natalią.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy