fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Kursy dla firm Kraków

Chciałbyś by pracownicy Twojej firmy uzupełnili braki w wykształceniu językowym? A może chcesz by Twoja firma weszła na wyższy poziom komunikacji z zagranicznymi kontrahentami? Niezależnie od tego, jakie są cele Ciebie i ludzi współtworzących z Tobą Twoją działalność, znajomość języków obcych może być tylko dodatkową korzyścią. Dlatego też szkoła INFINITY w Krakowie oferuje kursy językowe dla firm. Zapraszamy do współpracy niezależnie od celów i poziomu zaawansowania. Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością poprowadzi zajęcia z większą grupą na każdym poziomie. Sprawdź co możemy Ci zaoferować i wnieś powiew świeżości do swojego biura, a także uzupełnij umiejętności swoich pracowników.

Kursy językowe dla firm
pomarańczowe tło
kropki czarne

Co zyskasz dzięki kursowi językowemu dla firm?

Dzięki systematycznej pracy z naszymi lektorami umiejętności językowe Twoich pracowników będą rosły. Na zajęciach z języka angielskiego dla firm, skupimy się na uczeniu języka w środowisku pracy. Twoi podwładni zwiększą swoje kompetencje językowe w mowie i na piśmie. Znajdą się oni także pod opieką dyrektora metodycznego, który będzie nadzorował ich progres oraz jakość nauczania na zajęciach. Dostosujemy zajęcia do Twoich wymagań i wytycznych. Jesteśmy gotowi na nauczanie zarówno grupy początkującej, jak i na prowadzenie kursów z języka specjalistycznego, np. angielski biznesowy, lub angielski w prawie/finansach. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swojej kadrze najlepsze zajęcia z j. angielskiego dla firm. Choć Szkoła INFINITY ma siedzibę w Krakwie nie ograniczymy się tylko do lokalnego rynku. Zatrudniamy lektorów na terenie całej Polski, a obecnie dzięki zajęciom on-line jesteśmy w stanie takie zajęcia prowadzić nawet dla Twojego oddziału w Chinach.

Metody pracy

Kursy językowe dla firm organizowane przez szkołę językową Infinity opierają się na podstawowych kompetencjach językowych, czyli słuchaniu, mówieniu, pisaniu i czytaniu. Oznacza to, że w trakcie naszych zajęć staramy się podejść do każdego kursanta w sposób kompleksowy, tak by nie zaniedbać żadnej z kategorii operowania językiem obcym. Ponadto, wyróżnia nas elastyczność, w postaci profesjonalnego i osobnego podejścia do każdej grupy. To Ty decydujesz o tym w jak dużych grupach i w jakim terminie odbywają się zajęcia. Masz też wpływ na to jak często będziemy się spotykać oraz jak długo i w jakiej formie będą odbywać się spotkania.

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto skorzystać z kusów dla firm w INFINITY?

Zewnętrzny audyt językowy dla Twojej firmy?

Oprócz typowych kursów językowych, w naszej ofercie mamy także międzynarodowe certyfikaty, dzięki którym w prosty sposób możesz zbadać czy inwestycja w kursy językowe dała jakieś efekty. Zorganizujemy certyfikaty dla Twojej firmy, albo na miejscu w wersji papierowej albo zdalnie dzięki nowoczesnym egzaminom LanguageCert.

różowe tło
Adeline

Kto będzie Cię uczył?

Adeline pochodzi z RPA. Z zawodu jest prawnikiem, ale świetnie odnalazła się w roli nauczyciela języka angielskiego. Uczniowie cenią sobie jej fachowość, sumienność i wspaniały brytyjski akcent.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy