Kurs przygotowujący do egzaminu SELT

Marzysz o pracy lub studiach w Wielkiej Brytanii? A może chciałbyś zamieszkać tam na stałe? Możesz to zrealizować, jeśli zdać Egzamin SELT, który jest kluczowym krokiem na drodze do spełnienia tego marzenia! Po Brexicie, trzeba uzyskać wizę, aby wyjechać do Wielkiej Brytanii. Jednym z wymogów uzyskania wizy jest zdanie egzaminu. Tym egzaminem jest między innymi SELT firmy LanguageCert. Egzaminy SELT są autoryzowane przez UK Home Office. Potwierdzają znajomość języka angielskiego na konkretnym poziome A1-A2-B1-B2-C1-C2 zgodnie z CERF – Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego. Taki egzamin potrzebujesz na studia lub do pracy na terenie Wielkiej Brytanii, a także gdy wyjeżdżasz na stałe.

SELT Exams na laptopie
pomarańczowe tło

Kurs do egzaminu SELT

Zanim podjedziesz do egzaminu SELT, pragniemy zaprosić Cię do udziału w naszym kursie przygotowującym do tego egzaminu. W Szkole Języków Obcych INFINITY oferujemy specjalnie przygotowany program, który wyposaży Cię w niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do pomyślnego zaliczenia egzaminu. Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci opanować każdy aspekt egzaminu SELT, dzięki czemu poczujesz się pewny i gotowy na to wyjątkowe wyzwanie. Przygotuj się z nami, zdobądź nie tylko wymaganą wiedzę, ale także pewność siebie. Rozpocznij swoją podróż z nami do Zjednoczonego Królestwa! Dołącz do kursu przygotowującego do egzaminu SELT w Szkole Języków Obcych INFINITY i otwórz drzwi do życia w Anglii, Walii, a może Szkocji lub Północnej Irlandii!

Co Zyskasz Zapisując Się na Nasz Kurs Przygotowujący do Egzaminu SELT?

Zapisując się na nasz kurs przygotowujący do egzaminu SELT, otwierasz drzwi do sukcesu w zdobyciu wymaganej wizy do Wielkiej Brytanii. Nasz program został starannie zaprojektowany, by dostarczyć ci nie tylko koniecznej wiedzy, ale także umiejętności potrzebnych do osiągnięcia wysokich wyników na egzaminie.

Główną korzyścią z uczestnictwa w naszym kursie jest możliwość zdobycia kompleksowego przygotowania do egzaminu SELT. Nasi doświadczeni instruktorzy przygotują cię do każdej sekcji egzaminu, zapewniając indywidualne wsparcie i praktyczne narzędzia, które pomogą ci osiągnąć najlepsze rezultaty.

Ponadto, uczestnictwo w naszym kursie oznacza szansę na zwiększenie pewności siebie przed egzaminem, opanowanie technik testowych oraz zrozumienie struktury egzaminu SELT. To wszystko pozwoli ci podejść do egzaminu z większą pewnością siebie i spokojem. Nie czekaj dłużej - dołącz do naszego kursu przygotowującego do egzaminu SELT i ruszaj pewnie w kierunku swojego celu: uzyskania wizy do Wielkiej Brytanii.

INFINITY jako Centrum Egzaminacyjne SELT

Zapisując się na nasz kurs przygotowujący do egzaminu SELT w Szkole Języków Obcych INFINITY, rozpoczniesz naukę w autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym SLET. INFINITY to, nie tylko organizator Twojego kursu, ale także miejsce, w którym egzamin SELT można z powodzeniem zdać. Co to oznacza dla ciebie? To proste - korzyści są oczywiste! Jako centrum egzaminacyjne jesteśmy dobrze zaznajomieni z tym egzaminem, nie tylko wiedząc, czego egzaminatorzy oczekują, ale również przygotowując się do niego jak nikt inny. To zaufanie, które możesz mieć, wiedząc, że podczas kursu nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale również wsparcie doświadczonych instruktorów, którzy znają każdy zakamarek tego egzaminu. Przygotuj się z nami, byś nie tylko osiągnął swoje cele, ale zrobił to z pewnością siebie!

okrąg

Cennik

Zapraszamy do skorzystania z 30 minutowej lekcji próbnej we cenie 69 zł - bez podpisywania umowy!

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Pakiet I

Możliwość rozłożenia na max 3 płatności po 422 zł.

Pakiet II

Możliwość rozłożenia na max 3 płatności po 742 zł.

Pakiet III

Możliwość rozłożenia na max 3 płatności po 902 zł.

Nie przekonany? Przeczytaj te opinie o naszym kursie:

W szkole Infinity zdawałam egzamin Languagecert SELT. Mimo stresu mam dobre wspomnienia. Piękny nowy budynek, dostęp do miejsc parkingowych, niedaleko sklepy, można wyskoczyć na ciacho. Personel bardzo serdeczny, pomocny i empatyczny. Wszystko poszło gładko i regulaminowo. Jeśli będę musiała zdawać kolejne egzaminy, na pewno tutaj wrócę. Dziękuję i pozdrawiam.

Anna Wu

Uczestniczyłem w kursie do SELT w INFINITY. Nie tylko sprawnie, szybki i efektywnie, ale co najważniejsze z pozytywny wynikiem. Cieszę się, że mogę realizować swoje plany, a INFINITY mi bardzo w tym pomogło. Wszystkim serdecznie polecam.

Tomek Urbaś

Marzyłam o studiach w UK. Niestety po Brexicie nie jest łatwo dostać się do wymarzonej uczelni. Po drodze kazano zdać egzamin SELT i tu z pomocą przyszła INFINITY. Pięknie przygotowali mnie od egzaminu, który kosztował mnie dużo stresu. Na szczęście z kursem przygotowującym poszło gładko.

Agnieszka Pyszka

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my odpowiemy niezwłocznie: