fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 08:00 - 17:30
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

LanguageCert Test of English (LTE) Writing

Pisanie jest bardzo ważną umiejętnością w środowisku pracy i często niedocenianą. Udowodnij rekruterom i obecnym przełożonym, że potrafisz pisać po angielsku w środowisku pracy. Otrzymaj swój Certyfikat LTE Writing i umieść go w CV, profilu online (np. LinkedIn) i portfolio!

Ważne: Certyfikaty LanguageCert LTE są ważne dożywotnio, nie mają daty ważności!

KOD PROMOCYJNY:
F69A07 (dla kandydatów rejestrujących się w Polsce)
6D4E3B (dla kandydatów rejestrujących się poza Polską)

LanguageCert LTE A1-C2:

 • Zaprojektowany specjalnie dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i wchodzących na rynek pracy.
 • LTE zawsze się zdaje, o poziomie na certyfikacie decyduje liczba zdobytych punktów
 • Certyfikaty LanguageCert są ważne dożywotnio, nie wygasają!
 • Egzamin z języka angielskiego w środowisku pracy, testuje i potwierdza niezbędne na rynku pracy umiejętności.
 • Dostępny z domu, zdawany online pod okiem egzaminatora w czasie rzeczywistym, bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie.
 • Wyniki w 3 dni robocze (Raport Wyników, Certyfikat oraz Cyfrowa Odznaka)
 • Międzynarodowe potwierdzenie Twoich umiejętności językowych poprawi Twoje perspektywy akademickie i zawodowe.
 • Certyfikat to doskonały sposób na pokazanie Twojego zaangażowania w rozwijanie swoich umiejętności ponad wymagane minimum
 • Większa pewność siebie w komunikacji z ludźmi z całego świata.

Zarejestruj się na LanguageCert LTE Writing aby zdobyć oficjalny, międzynarodowy certyfikat i wyróżnić się na rynku pracy!

Wykorzystaj ten kod rabatowy poniżej aby zarejestrować się na egzamin w dowolnym miejscu na świecie.

Zarejestruj się na egzamin, który zdasz online z domu: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1–c2-writing

Struktura egzaminu i główne cechy

LTE Writing to egzamin trwający 1 godzinę, który zdasz pod nadzorem administratora egzaminu  online, na żywo. Napiszesz dwa teksty, wiadomość na około 60-100 słów oraz rozszerzony tekst w formie krótkiego raportu, artykułu lub recenzji. Celem egzaminu jest sprawdzenie Twojej zdolności tworzenia tekstów dotyczących spraw związanych z miejscem pracy. Zostaniesz oceniony pod względem właściwego użycia gramatyki i słownictwa oraz spójnej organizacji tekstu.

Dlaczego warto przystąpić do LTE A1-C2?

Certyfikat LanguageCert Test of English (LTE) pozwoli Ci szybciej dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną! Rekruterzy z całego świata ufają certyfikatom LanguageCert, a posiadanie jakiegokolwiek certyfikatu w Twoim portfolio jest zawsze lepsze niż “deklaracje” Twojej znajomości języka angielskiego.

Pomóż rekruterom znaleźć i zatrudnić Cię szybciej! LTE został zaprojektowany, aby udowodnić Twoje “umiejętności przetrwania w języku angielskim” w środowisku pracy. Zawsze zdajesz egzamin, Twój wynik jest określany przez poprawne odpowiedzi w bardzo nowoczesnym, adaptywnym formacie testu.

Zalety egzaminów LANGUAGECERT LTE

Egzamin nadzorowany online– zdaj LTE nie wychodząc z domu!

Zobacz wideo informacyjne: https://youtu.be/E-YBTMH5RZo?si=VUBkAb2KgliKxEDq

Online Live Proctoring oznacza, że umawiasz się na spotkanie ze swoim egzaminatorem online i łączysz się na żywo, aby zdać egzamin w bezpiecznym i wygodnym środowisku choćby swojego pokoju. Dzięki tej metodzie dostarczania egzaminu oszczędzasz czas i pieniądze, masz dużą elastyczność w wyborze daty i godziny egzaminu oraz zdajesz egzamin 1 na 1 ze swoim egzaminatorem. Nie ma potrzeby dostosowywania swojego harmonogramu do innych kandydatów czy dostępności centrów egzaminacyjnych.

Wskazówka:

Egzamin LTE podzielony jest na trzy moduły: Słuchanie & Czytanie (LTE Listening & Reading), Mówienie (LTE Speaking) oraz Pisanie (LTE Writing), każdy z osobnym Certyfikatem. Możesz zdecydować, który z nich zdawać jako pierwszy, na przykład: Słuchanie & Czytanie to świetny początek Twojej podróży, aby przezwyciężyć stres egzaminacyjny i uzyskać pierwszy Certyfikat z języka angielskiego. Mówienie w LTE sprawdza umiejętność językową, która jest często najbardziej pożądana w świecie pracy i komunikacji. Pisanie w LTE obejmuje bardzo ważną umiejętność, którą możesz pokazać, aby ukończyć swoją podróż z egzaminami LTE. Pisanie e-maili i uczestnictwo w chatach po angielsku są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

 

Cyfrowa odznaka LanguageCert, cenny dodatek do CV i profilu online!

Dodanie cyfrowej odznaki LanguageCert do swojego CV czy aplikacji z pewnością przyciągnie uwagę rekrutera. W coraz bardziej globalnym świecie, umiejętność przekazania swojej wiedzy czy pokazania swoich umiejętności w języku obcym staje się ważniejsza niż konkretne kompetencje zawodowe, które wymagają mniej czasu do nauczenia. Podkreślenie swoich umiejętności językowych za pomocą cyfrowej odznaki, przesunie Cię jako kandydata na początek listy zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną. Po zdaniu egzaminu, Twoja odznaka będzie czekać na Ciebie na Twoim profilu na stronie LanguageCert.

okrąg
tło

Jak skorzystać z kodu rabatowego/promocyjnego?

Kod rabatowy/promocyjny:
F69A07 (dla kandydatów rejestrujących się w Polsce)
6D4E3B (dla kandydatów rejestrujących się poza Polską)

Zaznacz czerwoną kropkę i kliknij Book

Wpisz swój kod rabatowy i kliknij Apply

Zobaczysz zastosowany kod promocyjny i naliczoną zniżkę (która może się różnić w zależności od kraju, z którego się rejestrujesz), kliknij przycisk Schedule or Edit Date & Time

Na tej stronie będziesz mógł:

 • Wybrać język w jakim będzie prowadzona część administracyjna egzaminu (wybór Twojego ojczystego języka, jeśli jest dostępny, pomoże Ci w części administracyjnej egzaminu, prowadzący będzie mówił w języku, który wybierzesz
 • Użyć strzałek, aby wybrać dzień egzaminu (masz 12 miesięcy na wybranie daty egzaminu)
 • Wybrać godzinę rozpoczęcia egzaminu
 • Zakończyć wybór daty i godziny i przejść do płatności

Będziesz poproszony o utworzenie konta kandydata, wypełnij wymagane pola.

Następnym krokiem będzie dokonanie płatności. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i dodatkowe instrukcje drogą mailową.

Wskazówka: Po zakupie egzaminu będziesz miał 12 miesięcy od daty zakupu na wybór daty i godziny egzaminu, w zależności od dostępności miejsc egzaminacyjnych. Możesz wybrać język, w którym prowadzący egzamin będzie mówił, podczas przechodzenia przez część administracyjną egzaminu – wybór Twojego ojczystego języka (jeśli jest dostępny) zmniejszy stres egzaminacyjny

Przygotowanie do egzaminu

Kurs przygotowujący online do LanguageCert Test of English (LTE)!

Moduł LTE Writing!

Jeśli planujesz zdać LTE Writing lub SZCZEGÓLNIE jeśli już się zarejestrowałeś/aś, ten kurs jest idealny dla Ciebie:

Twój kod rabatowy na zakup kursu: LAC417 da Ci 30% zniżki!

Kliknij tutaj, aby przejść do kursu przygotowawczego do modułu LTE Writing:

https://lynkoacademy.podia.com/lte-writing

Przykładowe testy, przykładowe arkusze egzaminacyjne

Na stronie internetowej LanguageCert dostępne są przykładowe testy, możesz pobrać pakiety egzaminacyjne tutaj: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-test-of-english-lte/a1–c2-writing

… w sekcji Official preparation material na wsponianej stronie (przewiń stronę w dół i rozwiń zakładkę).

Przygotuj swój komputer do egzaminu:

Aby Twój egzamin przebiegł pomyślnie, musisz odpowiednio przygotować swój komputer, zapoznaj się z poniższymi wytycznymi, które pomogą Ci przygotować techniczną część przystąpienia do egzaminu.

https://www.languagecert.org/en/exam-types/online-exams/olp-guidelines

Wskazówka: Ustaw kamerę w taki sposób, aby drzwi do Twojego pokoju były za Tobą, dzięki czemu egzaminator będzie mógł wiedzieć Ciebie i drzwi za Tobą. Usuń wszystkie materiały ze swojego biurka, ustaw telefon w trybie cichym w razie konieczności kontaktu, nie wyłączaj go całkowicie.

Twoje wyniki

Twój wynik będzie wyrażony na skali punktowej od 10 do 100 punktów, zależnie od liczby uzyskanych punktów, zakwalifikujesz się na jeden z 6 poziomów wg skali Rady Europy CEFR:

C2 = 90-100 punktów
C1 =
75-89 punktów
B2 =
60-74 punktów
B1 =
40-59 punktów
A2 =
20-39 punktów
A1 =
10-19 punktów
0    = 
0-9 punktów

Przykładowy certyfikat

Przykładowy Certyfikat LTE Writing