fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Angielski dla seniorów w Krakowie

Wiele osób w wieku 60+, tzw. seniorów po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że poziom edukacji w ich czasach niestety nie pozwalał im na zdobycie wiedzy, chociażby w zakresie języków obcych. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś nauczyć się porozumiewać w języku angielskim, mamy dla Ciebie dobre wieści. Nasza szkoła językowa w Krakowie organizuje specjalny kurs angielskiego dla seniorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, programowi nauczania dostosowanego do starszych osób, a także spokojnemu, wolniejszemu tempu pracy, każda osoba powyżej 60. roku życia może już dziś rozpocząć swoją przygodę z najłatwiejszym językiem na świecie, którego znajomość może okazać się przydatna, chociażby podczas zagranicznej wycieczki, czy też korzystaniu z internetu. Skorzystaj z okazji i nadrób stracony czas – na naukę języka nigdy nie jest za późno.

Język angielski dla seniorów Kraków
pomarańczowe tło
kropki czarne

Czym jest angielski dla seniorów?

Jesteś seniorem, który chciałby ciągle się rozwijać? Dobrze trafiłeś. W INFINITY możesz skorzystać z dedykowanego kursu językowego dla siebie. W odpowiedzi na potrzebę ludzi starszych stworzyliśmy specjalny program, który w przyjemny sposób ma pomóc osobom starszym w rozwoju osobistym i nauce języka angielskiego.
Na naukę języka nigdy nie jest za późno, a dzięki odpowiedniemu podejściu także wtedy, gdy już jest trudniej zapamiętać, da się osiągnąć sukces.

Nasze zajęcia dla seniorów, to nie tylko nauka, ale także czas na wspólne spędzenie czasu, cieszenie się sobą, dzielenie troskami i radościami.

Nasi lektorzy dopasowują techniki i sposoby dostarczenia wiedzy do tempa uczniów i do ich naturalnych zdolności.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto zapisać się na kurs angielskiego dla seniorów?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Język angielski używany przez miliony osób na całym świecie język, cechuje to, że może się go nauczyć każdy. Tak – angielski jest językiem dla seniorów, dlatego na nasz kurs zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności lub po prostu nauczyć się tego języka od podstaw. Specjalna organizacja zajęć sprawia, że na naszych spotkaniach nikt nie poczuje się zagubiony. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Na naszych zajęciach nie istnieje coś takiego jak presja. Każdy otrzyma tyle czasu ile potrzebuje.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Angielski dla seniorów 1 x tydzień x 90 minut
Środa 8:00-9:30
od 19.10.2022 – 25.01.2023
28 h dydaktycznych
850 zł lub 5 x 170 zł Zapisy
różowe tło
Jagoda

Kto będzie Cię uczył?

Jagoda to lektorka, która w Szkole INFINITY uczyła się jako dziecko języka angielskiego. Jest naszą wychowanką. Teraz studiuje filologie angielska z niemieckim i szlifuje swój warsztat nauczycielski. Jagoda, pełna entuzjazmu, nauczy zarówno angielskiego, jak i niemieckiego nawet najbardziej opornych.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy