Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Sob 8:30 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211

Angielski dla seniorów w Krakowie

Wiele osób w wieku 50+, tzw. seniorów po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że poziom edukacji w ich czasach niestety nie pozwalał im na zdobycie wiedzy chociażby w zakresie języków obcych. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i chciałbyś nauczyć się porozumiewać w języku angielskim, mamy dla Ciebie dobre wieści. Nasza szkoła językowa w Krakowie organizuje specjalny kurs angielskiego dla seniorów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, programowi nauczania dostosowanego do starszych osób, a także spokojnemu, wolniejszemu tempu pracy, każda osoba powyżej 50. roku życia z województwa małopolskiego, może już dziś rozpocząć swoją przygodę z najłatwiejszym językiem na świecie, którego znajomość może okazać się przydatna chociażby podczas zagranicznej wycieczki, czy też korzystaniu z internetu. Skorzystaj z okazji i nadrób stracony czas – na naukę języka nigdy nie jest za późno.

Język angielski dla seniorów Kraków
pomarańczowe tło
kropki czarne

Czym jest angielski dla seniorów?

Jesteś pracującym mieszkańcem Małopolski, powyżej 50 roku życia? Dobrze trafiłeś. W INFINITY możesz skorzystać z dedykowanego kursu dla siebie. Dodatkowo taki kurs zostanie w dużej części sfinansowany przez fundusze z WUP Kraków. Aby z takiego kursu skorzystać należy wykonać Bilans Kariery. Jest on pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe. Możecie państwo zrealizować u nas kurs angielskiego dla seniorów nie ponosząc innych kosztów.

Za szkolenie z języka angielskiego zapłacisz bonami szkoleniowymi. Otrzymasz je po zawarciu umowy z WUP i wpłacie 13% wartości zamówionych bonów. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów kursu. Kursy standardowe w grupach do 12 osób zostaną opłacone tylko i wyłącznie bonami szkoleniowymi.

Metody pracy

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych form prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej.

Dlaczego warto zapisać się na kurs angielskiego dla seniorów?

Dla kogo jest ten kurs językowy?

Język angielski używany przez miliony osób na całym świecie język, cechuje to, że może się go nauczyć każdy. Tak – angielski jest językiem dla seniorów, dlatego na nasz kurs zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności lub po prostu nauczyć się tego języka od podstaw. Specjalna organizacja zajęć sprawia, że na naszych spotkaniach nikt nie poczuje się zagubiony. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Na naszych zajęciach nie istnieje coś takiego jak presja. Każdy otrzyma tyle czasu ile potrzebuje.

Rodzaj kursu Terminy Czas trwania Cena za rok Zapisy
Angielski dla seniorów 1 x tydzień x 90 minut
Środa 19:15-20:45
od 24.02.2021 – 26.05.2021
28 h dydaktycznych
599 zł lub 5 x 129 zł
lub opłacony bonami
szkoleniowymi WUP
Zapisy
różowe tło
Jagoda

Kto będzie Cię uczył?

Jagoda to lektorka, która w Szkole INFINITY uczyła się jako dziecko języka angielskiego. Jest naszą wychowanką. Teraz studiuje filologie angielska z niemieckim i szlifuje swój warsztat nauczycielski. Jagoda, pełna entuzjazmu, nauczy zarówno angielskiego, jak i niemieckiego nawet najbardziej opornych.

Jak wygląda nasza szkoła

Masz pytania dotyczące oferty?

Kontakt:
Godziny otwarcia biura:
Od poniedziałku do piątku 10:00 – 19:30
Masz pytanie?

Napisz do nas, a my niezwłocznie odpowiemy