Pon - Pt 10:00 - 19:00

Przewodnik po kursach językowych w Infinity

Kiedy mówimy o nauce języków obcych, mówimy o podróży do nowych kultur, myśli i możliwości. Niezależnie od tego, czy jesteś maluchem, młodzieżą, osobą dorosłą czy dojrzałym seniorem, opanowanie języka obcego zawsze otwiera nowe możliwości. W szkole językowej Infinity, zrozumienie i opanowanie nowego języka staje się podróżą pełną odkryć i wrażeń, gdzie każdy etap jest dokładnie zaplanowany, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i celów ucznia. Dzięki szerokiej gamie kursów językowych Infinity oferuje wszystkim — niezależnie od wieku i poziomu — możliwość nauki języka w przyjaznym, motywującym i profesjonalnym otoczeniu.

Angielski dla najmłodszych

Kursy angielskiego dla dzieci w Infinity Language Centre w Krakowie są interaktywne i angażujące. Dzieci są zanurzone w języku angielskim, rozwijając swoje umiejętności komunikacyjne w pełni. Te kursy są realizowane przy użyciu autorskiej metody Mała Lingua, która bazuje na fabule bajkowej rodziny Blabbersów z Livendell. Dzieci uczą się języka, towarzysząc rodzinie Blabbersów w ich codziennych zajęciach i magicznych przygodach.

Kursy są dostępne dla różnych grup wiekowych, w tym dla Nicholas’s Little Starters (dzieci w wieku 3-5 lat), Alice’s Juniors (dzieci w wieku 6-7 i 8-9 lat) oraz Early Teens. Każda grupa wiekowa ma swój własny plan rozwoju językowego, który jest precyzyjnie rozbudowany, aby zapewnić optymalne postępy w nauce języka.

Kursy dla młodzieży

Kursy angielskiego dla młodzieży, są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy z pasją prowadzą uczniów przez zawiłości języka angielskiego. Kursy te skupiają się na nauczaniu projektowym, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i przygotowaniu do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty i matura.

Program Lingua Teens Space jest dostosowany do zainteresowań i potrzeb młodzieży, a jego celem jest wprowadzenie uczniów w kulturę krajów anglojęzycznych i inspirowanie do dalszej nauki języka. Kursy te korzystają z technologii w zrównoważony sposób, aby ułatwić i uatrakcyjnić proces uczenia się.

Kursy są dostępne dla różnych grup wiekowych, w tym dla Early Teens (dzieci w wieku 10-12 lat) oraz Lingua Teens Space (młodzież w wieku 13-15 lat i 16-18 lat). Każda grupa wiekowa ma swój własny plan rozwoju językowego, który jest precyzyjnie rozbudowany, aby zapewnić optymalne postępy w nauce języka.

Kursy językowe dla dorosłych

Infinity Language Centre w Krakowie oferuje kursy dla dorosłych w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i francuskim. Nasze kursy, prowadzone przez doświadczonych lektorów, wyróżniają się indywidualnym podejściem, sprawdzonymi metodami nauczania i możliwością darmowych konwersacji z native speakerami. Oferujemy elastyczne formy nauki — zdalnej, stacjonarnej i hybrydowej, a także przyjazny system płatności. Jesteśmy również centrum egzaminacyjnym ETS i Prometric. Dla osób preferujących indywidualne zajęcia przygotowujemy dedykowane oferty.

Nie tylko języki

W Infinity Language Centre w Krakowie, dzieci i młodzież mają możliwość nie tylko nauki języków obcych, ale również matematyki i programowania.

Nasza oferta obejmuje kursy matematyki prowadzone przez Matplanetę, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności matematyczne, przygotować się do egzaminów lub po prostu pokochać matematykę. Metoda nauczania opiera się na programie Math Circle z Uniwersytetu Harvarda, który promuje aktywne rozwiązywanie problemów i dyskusję. Dzieci uczą się logicznego myślenia, eksperymentowania i zadawania pytań, co prowadzi do zrozumienia matematyki jako sztuki rozwiązywania problemów.

Dodatkowo oferujemy dzieciom i młodzieży kursy z programowania. Na tych zajęciach uczniowie uczą się podstaw programowania, poznają różne języki i narzędzia, a także uczą się tworzenia algorytmów. Programowanie jest tutaj przedstawiane jako uniwersalna umiejętność, która wymaga konsekwencji i cierpliwości, ale przede wszystkim jest to nowy język komunikacji z komputerem, dostępny dla każdego.