fbpx
Jesteśmy dla Ciebie
Pon - Pt 10:00 - 19:00
+48 537 017 211
tło
przycięte tło
+48 537 017 211
kropki czarne

Angielski „z domu”: zapewnij sobie regularną aktywizację językową   

Ideas for Learning English in the Comfort of Your Own Home – zapewnij sobie regularną aktywizację językową z Infinity!

Nasza metodyczka – Klaudia – przygotowała specjalnie dla Was listę pomysłów na samodzielną naukę języka angielskiego w domowym zaciszu. Czas na pomysł nr 3 – Każdy ma swojego konika!

3. Każdy ma swojego konika!

Wariant 1

Z pewnością jest dziedzina, z której mógłbyś dzielić się swoją wiedzą co najmniej godzinami. Lubisz zagłębiać się w szczegóły i aż rwiesz się, żeby znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię kwestie? Zarejestruj się na anglojęzycznym forum poświęconym tematyce, która Cię pasjonuje. Zadawaj pytania, włączaj się do dyskusji i udzielaj porad.

Wariant 2

Oglądaj filmy na YouTube z obszarów, które są Ci bliskie. Wykorzystaj wiedzę, którą posiadasz i daj się zaskoczyć tym, jak wiele rozumiesz dzięki znajomości tematu w języku ojczystym.   


3. Your cup of tea

Variant 1

There is certainly an area in which you could share your knowledge for hours on end. Do you like probing into details? Are you by any chance gagging to tackle any nagging questions? Join an English-speaking forum devoted to the topic that interests you most. Ask questions, get engaged in discussions and give words of worth advice.

Variant 2

Watch YouTube videos that correlate with your field of interest or expertise. Take advantage of the expert knowledge you have and let yourself be surprised by how much you understand thanks to the familiarity with the subject in your native language.