Pon - Pt 10:00 - 19:00

Metody nauczania w szkole Infinity w Krakowie

W dobie globalizacji i zanikających barier językowych, Szkoła Języków Obcych Infinity w Krakowie stanowi wyjątkowe miejsce edukacyjne. To nie tylko nauka gramatyki i słownictwa, ale przede wszystkim zanurzenie w kulturze danego języka. Nowoczesne metody nauczania w Infinity nie tylko przekazują wiedzę, ale także kształtują umiejętności komunikacyjne, otwierając uczniom drzwi do świata pełnego możliwości. W Infinity rozumiemy, że nauka języka to nie tylko element edukacji, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość, która przynosi korzyści zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Innowacyjne metody nauczania w Szkoła Języków Obcych INFINITY

Szkoła Języków Obcych INFINITY w Krakowie oferuje innowacyjne metody nauczania, które łączą tradycyjne podejście z nowoczesnymi technikami edukacyjnymi. Jedną z głównych metod jest “Mała Lingua”, która skupia się na nauce przyjaznej mózgowi, dostosowanej do naturalnego rozwoju dziecka. Ta metoda wykorzystuje zabawę, muzykę, ruch oraz polisensorykę, co oznacza angażowanie wszystkich zmysłów w procesie nauczania.  Starsze dzieci poznają język za pomocą innowacyjnej metody Lingua Teens Space.

Oprócz tego, szkoła oferuje również zajęcia z matematyki oraz programowania według metody “Math Circle”, która została opracowana na uniwersytecie Harvard w USA. Wszystkie te metody mają na celu zapewnienie uczniom kompleksowej edukacji w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Nowoczesne Podejście do Nauki Angielskiego: Lingua Teens Space

W Szkole Języków Obcych Infinity w Krakowie, kurs “Lingua Teens Space” stanowi przełom w nauczaniu języka angielskiego dla młodzieży. Zaprojektowany z myślą o współczesnych potrzebach uczniów, program kładzie nacisk na nauczanie projektowe, dając uczestnikom swobodę wyboru tematów i projektów, które chcą zgłębiać.

Uczestnicy kursu mają unikalną okazję do odkrycia swojego językowego potencjału, budowania pewności siebie w komunikacji oraz skutecznego przygotowania się do różnorodnych egzaminów.

Co wyróżnia naukę języka angielskiego metodą Mała Lingua?

Metoda “Mała Lingua” bazuje na autorskim motywie bajkowej rodziny Blabbersów z Livendell. Dzieci uczą się języka, angażując się w codzienne życie i magiczne przygody tej rodziny. Kluczem do skuteczności tej metody jest kontekst sytuacyjny, który pozwala uczniom przyswajać język w warunkach odzwierciedlających rzeczywistość. Podczas zajęć, dzieci aktywnie uczestniczą w scenkach, wcielając się w różne role, co pozwala im na praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności językowych. Ale to nie wszystko – “Mała Lingua” stawia również na polisensoryczność. Dzięki temu dzieci mają okazję odkrywać język angielski za pomocą wszystkich zmysłów, co przekłada się na lepsze zapamiętywanie i bogatsze doświadczenia edukacyjne.

Innowacyjna Nauka Matematyki i Programowania: Math Circle

W Szkole Języków Obcych Infinity w Krakowie, metoda “Math Circle” opiera się na założeniach programu stworzonego przez profesorów z Uniwersytetu Harvarda, dostosowanego do polskiego kontekstu edukacyjnego. W ramach zajęć matematycznych uczniowie stawiani są przed konkretnymi problemami, które mają rozwiązać za pomocą matematyki. Pracując w grupie, analizują problem, ucząc się jednocześnie od siebie nawzajem, pod czujnym okiem nauczyciela-moderatora. W obszarze programowania, metoda “Math Circle” skupia się na realizacji autorskich projektów, gdzie uczniowie zgłębiają zasady programowania i algorytmiki. Korzystają przy tym z różnych narzędzi, od edukacyjnych platform, takich jak Scratch, po bardziej zaawansowane języki, jak Python czy Java.