Zimowe półkolonie z Infinity — co warto wiedzieć?

Zimowe półkolonie z Infinity to wyjątkowa oferta dla dzieci i młodzieży, która sprawia, że ferie zimowe będą niezapomniane. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko bezpiecznie spędzi czas, rozwijając przy tym swoje zainteresowania i umiejętności, propozycja Infinity może okazać się strzałem w dziesiątkę. Profesjonalna kadra zadba nie tylko o edukacyjny charakter zajęć, ale także o doskonałą zabawę. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wcześniejszych doświadczeń czy upodobań.

Półkolonie zimowe dla dzieci w Krakowie

Zapraszamy do wspólnego spędzania zimowych dni podczas 5-dniowego programu półkolonijnego, który obfituje w codzienne, niezapomniane atrakcje edukacyjne dla Twojego malucha! W bieżącym sezonie zimowym zaoferujemy zróżnicowany program edukacyjny, który skupia się na nauce, sztuce oraz ruchu, gwarantując dzieciom aktywne i pełne wrażeń ferie.

Dzieci pod okiem wykwalifikowanej native speakerki Anniki będą rozwijać swoje umiejętności językowe. Ponadto zapewniamy emocjonujące warsztaty w wyjątkowych miejscach.

Niech Twoje dziecko doświadczy czaru zimowych półkolonii, gdzie każdy kolejny dzień jest okazją do rozwijania swoich pasji i umiejętności!

Co oferują zimowe półkolonie Infinity Kids?

Zimowe półkolonie Infinity Kids to miejsce, w którym Twoje dziecko może spędzić ferie zimowe w radosnej i kreatywnej atmosferze. Oferujemy różnorodne aktywności zarówno edukacyjne, jak i rozrywkowe, co gwarantuje niezapomniane chwile i rozwój pasji młodych odkrywców.

Rodzaje aktywności

W ramach zimowych półkolonii oferujemy szereg zajęć, które pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci:

• Warsztaty kulinarne: Dzięki współpracy z Krakowską Manufakturą Czekolady, dzieci mają okazję własnoręcznie tworzyć słodkości i poznawać tajniki pracy cukierników.
  • Zajęcia językowe: Pod opieką naszej Native Speakerki Anniki dzieci uczą się angielskiego w praktyczny i angażujący sposób, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością.
  • Eksperymenty naukowe: W Muzeum Inżynierii Technicznej dzieci biorą udział w warsztatach, które wprowadzają je w fascynujący świat nauki i technologii.

Miejsce i kadra

Siedziba: Zimowe półkolonie Infinity Kids odbywają się przy ulicy Siewnej 44 w Krakowie.

Opiekunowie: Doświadczona kadra opiekunów z pasją i zaangażowaniem dba o każde dziecko, zapewniając im wsparcie i bezpieczeństwo podczas wszystkich zaplanowanych aktywności. Kadra skupia się na indywidualnym podejściu do potrzeb i zainteresowań dzieci.

Dlaczego warto skorzystać z półkolonii w Infinity?

Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszymi zimowymi półkoloniami w Krakowie. Jesteś na najlepszej drodze, aby zapewnić Twojemu dziecku niezapomnianą przygodę oraz skuteczną naukę języka angielskiego, łącząc aktywny wypoczynek z edukacją.

Metoda nauczania

W Szkoła Języków Obcych INFINITY KIDS stosujemy sprawdzone metody edukacyjne. Pracujemy na podstawie licencjonowanej metody Mała Lingua dla najmłodszych oraz Teens Space dla starszej młodzieży. Nasze podejście do nauki to nie tylko przyswajanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim w praktyce.

Program dodatkowy

Poza regularnymi lekcjami języka angielskiego oferujemy wiele zajęć dodatkowych. Są to rozmaite warsztaty i zabawy, które pozwalają na pełne zanurzenie w języku i kulturze angielskojęzycznej. To właśnie te zajęcia czynią naszą szkołę jednym z najczęściej polecanych miejsc do nauki angielskiego w Krakowie.